Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki , plakietki
#1
Dostalem na maila informacje o ewentualnej mozliwosci zakupu koszulki/plakietki . W mailu jest mowa o skladkach wiec domyslilem sie ze chodzi o ludzi ze stowarzyszenia Smile Moje pytanie wiec czy ktos z poza stowarzyszenia moze sobie taka koszulke zamowic . I druga sprawa , pisalem juz dwa razy do Jagody chyba w sprawie czlonkowstwa w stowarzyszeniu i raz dostalem odpowiedz ze musi sprawdzic czy z moim wiekiem moge Smile Niestety dalszego odzewu sie nie doczekalem.... Smile

Pozdrawiam , Swistak
Odpowiedz
#2
Może w takim razie Jagoda napisze tu jakie trzeba spełniać wymogi , jakie dokumenty (zdjęcie czy coś) , gdzie ewentualnie sie zgłosić by zostać członkiem stowarzyszenia.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Udzielam odpowiedzi! Sprawą rekrutacji zajmuje się Andyseb i z nim w tej sprawie należy się kontaktować. Pokrótce o wymaganiach: wypełnia się formularz zgłoszeniowy, oraz pisze krótkie "wypracowanie" na temat Moja wizja stowarzyszenia, moja rola w stowarzyszeniu. Na podstawie tej epistoły oraz wartości merytorycznej postów kandydata Zarząd Stowarzyszenia (3 osoby) podejmuje decyzję o przyjęciu w poczet członków kandydatów. Zgodnie ze statutem należy mieć dwóch członków stowarzyszenia którzy poprą kandydaturę innymi słowy zdobyć zaufanie dwóch członków stowarzyszenia. Udział Kandydata w organizowanych akcja np jak sprzątnie cmentarza lub innych tylko zwiększa jego szansę. Koszulki i plakietki w istocie są dostępne tylko dla członków SEH "Grupa Łódź" a informację otrzymaliście przez internetowego chochlika, natomiast nosimy się z zamiarem wypuszczenia specjalnych plakietek dla forumowiczów i sympatyków forum.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
hmmm... juz widze ze wymagania bedzie mi raczej trudno spelnic biorac pod uwage to ze nie jestem z Lodzi i nieznam nikogo z was prywatnie, pozatym mam 15 lat i nie dycyduje sam czy jade gdzies daleko sprzatac cmentarz i tp... A co do plakietek dla forumowiczów to jestem za Big Grin
Odpowiedz
#5
plakietkami i koszulkami ja się zajmuję
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości