Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znikające posty ?
#31
I z Jagodą zgadzam się w całej rozciągłości jego powyższej wypowiedzi. Cool

(10-10-2012, 12:38)Xanadu napisał(a): ...
Skoro tak trudno jest przejrzeć własny twór i poprawić, co nie powinno w ogóle się pojawić, niech będzie. Niech się wstydzą nieuki sami za siebie....

a co do słowotwórczości ortograficznej, Xanadu co to za twór neorymki?Big Grin
Taka literówka w tytule posta jakoś nie przystoi moderatorowi tak dbającemu o pisownie.Może łaskawie napiszesz gdzie tak poprawiasz ortografie w moich postach??Mogło się zdarzyć raz góra dwa to każdemu się przytrafi nawet tobie jak widać.
Odpowiedz
#32
W końcu dowiedziałem się o co chodzi.
Sorry resty ale nie do końca łapałem o co Ci chodzi.
100% zgodności z Jagodą.
Zalecenia "pokontrolne":
1. resty przestaje się obrażać i kasować swoje postyWink,
2. Xanadu liberalizuje swoją postawę jako moderator,
3. wszyscy starają się pisać poprawnie i na tematCool.
Przyjęte? No to do klawiatur.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#33
(10-10-2012, 12:53)resty napisał(a): a co do słowotwórczości ortograficznej, Xanadu co to za twór neorymki?Big Grin
Przypomnij sobie swoje ruszczki orle ortograficzny a potem czepiaj się moich literówek. Cool

Uznaję zalecenia odgórne i wcielam do stosowania.
I to by było na tyle z mojej strony.
Odpowiedz
#34
Mam nadzieję, że to tyle w tym temacie.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#35
Przyganiał kocioł garnkowi...
Ja się nie czepiam twoich literówek bo już dawno bym coś do tego posta dopisał to raczej ty wypominasz że ciągle mnie poprawiasz np.tu:
(10-10-2012, 08:39)Xanadu napisał(a): .... były tylko fochy i dygresje, żebym [b]to ja za Tobą biegał i poprawiał Ci ortografię w Twoich postach! ....
Chyba jednak w swej zapalczywości osoby ci się pomyliły.

Przeczytaj sobie jeszcze raz uważnie mój post (zwłaszcza ostatnie zdanie) ,pomyśl i dopiero pisz.
Odpowiedz
#36
Resty, koniec dyskusji. W ten sposób można to ciągnąć w nieskończoność. Wyjaśniliśmy póki co wszystko i zobaczymy jak będzie dalej.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#37
Sytuacja z zamykaniem niewygodnych moderatorowi wątków zaczyna się ponownie- ręce opadają :
http://www.lodz-eksploracja.org/forum/po...owy-chomik
Wątek zamknięty bo padła krytyka w stronę naczelnego cenzora Cool
Odpowiedz
#38
Resty zaczynam Cię rozumieć. Tez mam dość takiej głupiej zabawy. Wiesz jak jest, wygłupił się to zamknie i po temacie.
Po prostu olejmy to ciepłym moczem to może coś po kimś spłynie i się otrząśnie.
Odpowiedz
#39
To teraz sobie wyobraź co by się działo na forum wewnętrznym gdyby ten super moderator - " nieczłonek " miał jeszcze tam dostęp Big Grin
Odpowiedz
#40
Było by dokładnie to samo co w tych działach.
Pilnowanie zasad forum. bez wdawania się w detale, czy tyczy się to regularnego członka, czy prezesa.
Forum to forum. Ma swoje reguły i na nim każdy jest tym, jaką rolę przypadło mu tutaj pełnić.
Macie ochotę jeszcze podyskutować o tym?
Śmiało, ale zaczynacie zbaczać z tematu. A offtopów nie lubię i nie polubię.

Załóżcie nowy temat pt.: Tutaj plujemy na moderatora, bo jest zły i go nie lubimy.
Przecież wszystko wam wolno, czyż nie?
Odpowiedz
#41
A co zrobić z modem co niepotrzebne bicie piany uskutecznia ,a jak mu uwagę zwrócić to strzela focha i temat zamyka?
Mało tego już po zamknięciu wątku modyfikuje go tak że dopiero off top wychodzi zupełnie nie w temacie.
Wychodzi na to że lubisz off topy tylko wtedy gdy są twojego autorstwa czego sam dajesz przykład.
Odpowiedz
#42
Panowie. Jeżeli chcecie zobaczyć logi moderatorów i administracji, mogę je udostępnić.
Jeżeli znikają jakiekolwiek posty, nie widzę żeby robił to ktoś z moderatorów.
Resty - 13 stycznia usunąłeś dwa posty ze swojego profilu,
krzysiek - 3 stycznia - usunąłeś kilka wątków,
Resty - 30 grudnia usunąłeś jeden post,
Xanadu - 19 grudnia zamknął i przeniósł jeden wątek związany z "Siema Wieluń",
Resty - 11, 12 i 24 października sam wykasowałeś kilka postów z różnych działów,

Sorry Resty ale jak patrzę na wpisy systemowe, to głównym kasującym swoje wątki i posty jesteś Ty. Nie wierzysz - mogę udowodnić.
Przestań zatem pierniczyć, że ktoś Ci kasuje posty, bo ewidentnie robisz to Ty i w tym przypadku proszę zostawić w spokoju Xanadu i pozostałych moderatorów.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#43
Tak zgadza się bo jeśli napisałem z błędem i go zauważyłem to lepiej mi poszło usuniecie i napisanie go od nowa .
Zwłaszcza że to były posty jako ostatnie w temacie jeszcze nie czytane przez nikogo.Nie ma za to że je modyfikowałem jak ten twój powyżej Big Grin
Na innych forach jeśli poprawia się post ostatni w temacie to nie ma info że był modyfikowany.
U mnie najczęstszą przyczyną modyfikacji jest " zjadanie ogonków" w polskich literach Shy
W ostatnich moich wpisach w tym temacie nic takiego nie napisałem że mi ktoś posty kasuje , a napisałem w nim ( może off topowo) bo tu była dyskusja o zachowaniach Xana.
Przeczytaj uważnie co napisałem:
"Sytuacja z zamykaniem niewygodnych moderatorowi wątków zaczyna się ponownie....."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości