Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemka @LL
#1
Szczerze mówiąc nigdy nie interesowałem się historią, zawsze jednak ciekawiły mnie wykrywacze i sam fakt, że można nimi coś ciekawego znaleźć.
W końcu zudowałem Jabola i dzięki niemu chciał nie chciał bardzo powoli ale zaprzyjaźniam się z historiąSmile

Chętnie wybiorę się na jakiś mały okoliczny wypadzik z kolegami z 'sąsiedztwa' o ile coś takiego orgnizujecie..

Przy okazji spytam jak to jest z przepisami bo podobno ścigają poszukiwaczy.. Słyszałem też, że warto zakładać stowarzyszenia i starać się o zgodę na poszukiwania.


Pozdrawiam,
Wojtek
Odpowiedz
#2
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.lodz-eksploracja.org/viewforum.php?f=6">viewforum.php?f=6</a><!-- l -->

Odsyłam do tego działu, tu jest sporo informacji.
Zachęcam również do lektury innych postów na forum.
Pozdrawiam.
Magnes
Odpowiedz
#3
Czytałem, czytałem, i wciąż czytam..
Szkoda słów na ten systemSmile
Odpowiedz
#4
Witaj na forum :-D
Odpowiedz
#5
Tak więc również witam Smile :wypas:
Odpowiedz
#6
Elo :-)
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#7
Chłopaki jest ktoś chetny połazić troszkę po okolicach? W prawdzie mam Jabelka ale nieprzeciętna anielska cierpliwość rekompensuje czasem braki sprzętowe w dyskryminacji..
Odpowiedz
#8
:hi:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#9
:hi:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#10
:hi:
:wypas: ja tęż z tym zaczynałem po czym Sprzedałem wyrywkę i teraz jestem ;/ Sad ale teraz kupuje znowu i będę mógł śmigać Pozdrawiam Mozę kiedyś sie wybierzemy w terenik :zdrowko: heh jak będę miał sprzęcik
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#11
Jabol jest tak tani że nawet nie warto go sprzedawać, może lezeć w szafie i czekać choćy i rok na powrót chęci Smile Prędzej czy później zawsze się przyda..Wink
Odpowiedz
#12
Panowie w tym dziale się witamy a nie hyde park.Pozdrawiam i zapraszam do innych działów.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości