Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
film KARNY BATALION
#1
widzieliscie ten film moze juz bylo na forum ale fajne <!-- m --><a class="postlink" href="http://pl.youtube.com/watch?v=iaTLvS07qrY&feature=related">http://pl.youtube.com/watch?v=iaTLvS07q ... re=related</a><!-- m -->
Odpowiedz
#2
Było! A dlaczego dałeś tytuł karny batalion?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Jagoda napisał(a):Było! A dlaczego dałeś tytuł karny batalion?
Pozdr MJ

Bo to co widać na You Tubie pod nazwą "Lube Kombat" to po prostu teledysk z rosyjskiego serialu "Sztrafbat" ( "Штрафбат" - batalion karny). W sumie jest tego koło 10-11 odcinków. Taka rosyjska kompania braci ... trochę się kupy nie trzyma, ale ogląda się dobrze ... dobre zdjęcia. Parę screenów:

[Obrazek: sz1.jpg]
[Obrazek: sz2.jpg]
[Obrazek: sz3.jpg]
[Obrazek: sz4.jpg]
[Obrazek: sz5.jpg]
[Obrazek: sz6.jpg]
[Obrazek: sz7.jpg]
[Obrazek: sz8.jpg]
[Obrazek: sz9.jpg]
[Obrazek: sz10.jpg]
[Obrazek: sz11.jpg]
[Obrazek: sz12.jpg]
[Obrazek: sz13.jpg]
[Obrazek: sz14.jpg]
[Obrazek: sz15.jpg]
[Obrazek: sz16.jpg]
[Obrazek: sz17.jpg]
[Obrazek: sz18.jpg]
[Obrazek: sz19.jpg]
[Obrazek: sz20.jpg]
[Obrazek: sz21.jpg]
[Obrazek: sz22.jpg]
[Obrazek: sz23.jpg]
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#4
Po fotosach widzę, że w filmie jest pełny "ekumenizm" polityczny raz pop raz czerwona gwiazda.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
bo taki jest tytul na dvd
Odpowiedz
#6
Odnosząc się do ostatniego postu Jagody - poprawność polityczna w nowym wydaniu Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
Kurcze, jestem przy siódmym odcinku i jak na razie film jest ... średni. Nie tragiczny ale sredni. Czyli można by ustawić go na 1 miejscu w skali: Karny batalion - Film Tragiczny - Amerykański Horror. :-)
Zreszta moze przesadzam... moze sie jeszcze rozwinie :lol: Jak na razie sceny batalistyczne rozczarowują, scenariusz nie najgorszy czyli da sie oglądać. Tylko nie mogę sie skupić jak pokazują głównego bohatera czyli Dowódcę batalionu Twardochliebowa... normalnie trzeci brat Mroczek. :wypas:
Pozdrawiam

Obejżałem do końca... ale nie warto było :zly:
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości