Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
error
#31
Ciekawe których świętach :baby:
Pozdr MJ
Odpowiedz
#32
Witam!

Mnie przy dzisiejszej wizycie na forum nawiedził Generał Error, a już dawno go nie widziałem i zapomniałem o całej sprawie.

W sumie po trzech refreszach zaczęło działać, ale sygnalizuję problem Smile

Pozdrawiam
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#33
U mnie w przeglądarce jak wpisuję początek adresu "www.lodz-" i już sama zgaduje że chodzi o to forum, to w tytule adresu nie pokazuje mi się z historii "Łódzkie Forum Eksploracyjne" jak powinno, tylko właśnie "General Error" ... :-(

A czemu ? Bo niestety tak większość razy się wyświetla wieczorami ... szkoda, bo ciekawe tu wątki, ale jeżeli chodzi o stabliność to chyba jest, co tu dużo mówić ... baardzo słabo. Myśleliście o pewniejszym serwerze ? Ten wywala się non-stop chwaląc się że "cannot connect to MySQL database" Wink

Polecić mogę np. te z <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.webd.pl">www.webd.pl</a><!-- w --> - mam u nich parę własnych serwisów, sporadycznie coś się psuje, a jak już nawet to piorunem usuwają. Podobnych firemek są masy.
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#34
:band:
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#35
Niestety ale serwer jest do bani. Jeżeli możecie przysyłajcie propozycje godnych polecenia serwerów klasy średniej i wysokiej wraz z jakimiś namiarami na usługodawcę na adres <!-- e --><a href="mailtoConfusedtowarzyszenie@lodz-eksploracja.org">stowarzyszenie@lodz-eksploracja.org</a><!-- e -->.
Tylko proszę nie piszcie o tym że jest jakaś firma i o niej dobrze ludzie mówią.
Hostingowcy sprawdzeni przez was Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#36
No i oczywiście wszelkie datki mile widziane :-D . Niestety opłata za dobry serwer zeżre znaczną część budżetu stowarzyszenia. :cwaniak:
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#37
Na webd.pl polecanym już przeze mnie za 70 zł na rok można mieć serwer który spokojnie pociągnie z 3-4 takie fora i jeszcze prostą stronę. Suma śmieszna, dostawca niezawodny. Korzystam z ich usług od przynajmniej 3-4 lat i ani razu nie pomyślałem żeby szukać dalej.

Wkleję fotki od nich ze strony bo nie chcę mi się tego przepisywać:
[Obrazek: oferta_mini.gif]
[Obrazek: oferta_medium.gif]
[Obrazek: oferta_large.gif]

Opcja za 40 zl już powinna wystarczyć na pociągnięcie waszego forum. Nie wiem jednak jak wielki macie transfer, ale nie sądzę żeby jedno forum tej wielkości zjadało w razie czego transfer z opcji medium.

Nie wiem jakie tam macie składki u siebie w stowarzyszeniu, ale z tego co pamiętam jaka kwota padała w momencie jego zakładania parę lat temu to tego rzędu suma za serwer w skali roku jest raczej raczej nie do zauważenia.
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#38
Hmmm....
Muszę powiedzieć, że swego czasu z webd.pl miałem nienajlepsze doświadczenia. Awaryjność była wtedy duża, kontakt z firmą kiepski. Forum Polskiej Fajki było tam swego czasu postawione i w końcu wynieśliśmy się z zamiarem nigdy-nie-wracania. Było to jednak kilka lat temu, więc niekoniecznie trzeba się obecnie kierować moją opinią, chociaż osobiście korzystać z usług webd.pl nie zamierzam. Może na zasadzie dawnego urazu.
Jeszcze raz podkreślam, że nie mówię o obecnej jakości ich usług tylko o dawnych doświadczeniach.
Osobiście korzystam z serwerów nazwa.pl i jestem zadowolony.
Odpowiedz
#39
Dokładnie, ja też korzystam z serwerów nazwa.pl i jestem bardzo zadowolony. Nie wykorzystuję dostępnego limitu i obecnie szukam kogoś do podnajęcia zasobów Smile

W sumie ten general Error nie jest aż tak dokuczliwy, ale bywa irytujący, zwłaszcza dla osób, które odwiedzają to forum jako goście.

Pozdrawiam
Wielki, zły Buc

[Obrazek: walenie_konia.png]
Odpowiedz
#40
Mam problem, temat "Walka z Zeppelinem pod Sieradzem, środa 02 września 1914 r." mi się nie otwiera i wyskakuje General Error Confuseduchy: .
Odpowiedz
#41
Mam dokładnie to samo... :zly:
Odpowiedz
#42
E tam, zaraz błąd. Program sygnalizuje, że na pokładzie sterowca znajdował się GENERAŁ. :mrgreen:
L.
Odpowiedz
#43
Pies zagadka

w Forum ogólnohistoryczne- podobna historia (General Error) :|
Odpowiedz
#44
również error :zly:
Odpowiedz
#45
Zrobi ktoś z tym coś :->. Moderator Andyseb lub admin prosimy o pomoc :padam:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości