Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
error
#16
No niestety. Dzisiaj w nocy generał dojechał mnie do końca . Nie mogłem w o ogóle wejść na forum.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#17
U mnie wciąż tak samo, Generał Error widać jest neixle wkurzony, ze tak wszystkich nawiedza... :-(
Odpowiedz
#18
SQL ERROR [ mysqli ]

#07000(proxy) all backends are down [1105]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#19
Cały czas to samo .Ostatnio przez godzinę nie mogłem wejść na forum :zly:

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#20
System zafundował mi nastepujący komunikat:

General Error
SQL ERROR [ mysqli ]

#07000(proxy) all backends are down [1105]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

po czym, po przeładowaniu strony pozwolił wejść na żądane podforum. W/w błąd pojawia się co jakiś czas.

Ironrat
Odpowiedz
#21
Ustaliliśmy że wina za omawiany tu Error leży po stronie administratora serwera. W wolnej chwili postaram się do niego napisać i poprosić o sprawdzenie tego błędu. Wiem że was to denerwuje - mnie też ale uzbrójcie się w cierpliwość Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#22
Już buło tak pięknie i znowu General Error daje się we znaki
Odpowiedz
#23
Error rzecz serwerowa Smile
Tak na poważnie. Błąd o którym tyle dyskutujemy jest wynikiem problemów z serwerem firmy hostingowej która nas obsługuje. Waldi wykonał pewien "myk" który pozwolił zminimalizować możliwość wystąpienia tego błędu praktycznie do zera. Firma po prostu musi rozwiązać problem przepustowości klastrów z bazami danych.
Na razie wszystko gra, oby tak dalej.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#24
Ale teraz jest chyba inny błąd.
Za każdym razem jak wejdę na forum i klikam "Zobacz nowe posty" to ciągle wyskakują te same wątki.
Wcześniej tak nie byłoSad
Odpowiedz
#25
Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki oraz ciasteczka.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#26
Wyczyściłem i nie pomogło ciagle w nowych postach mam takie które już dawno przejrzałem. Nie wiem może to coś u mnie. Czy inni też tak mają????
Odpowiedz
#27
Dzisiaj dla odmiany taki :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, <!-- e --><a href="mailto:webmaster@lodz-eksploracja.org">webmaster@lodz-eksploracja.org</a><!-- e --> and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the

Pzdr :alien:
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#28
He he :-) Jak się wbije w googlach łódzkie forum to pierwsza wyświetlona strona wygląda tak : General Error
- [ Tłumaczenie strony ]
General Error. SQL ERROR [ mysqli ] Can't connect to MySQL server on '62.146.68.173' (61) [2003] An sql error occurred while fetching this page. ...
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.lodz-eksploracja.org/">www.lodz-eksploracja.org/</a><!-- w --> - 3k - Kopia - Podobne strony
Łódź - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

:alien:

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#29
Niestety GENERAL ERROR znów powraca. Momentami forum chodzi jakby było napędzane korbą. Gun, czy jest to związane z budową strony? Jeśli nie to obawiam się, że jednak trzeba będzie zmienić usługodawcę.
Tradycyjnie też zapytam o termin uruchomienia strony.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#30
Error związany jest jest raczej w 99% z usługodawcą. Niestety. Za jakość trzeba zapłacić.
Co do strony - wiesz drogi kolego Andy jak ostatnio pracuję, (także dzięki Twojej firmie Tongue która potrafi wyprowadzić z równowagi!) dlatego strona może być, jutro, po jutrze albo po świętach Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości