Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pocztówka 1774
#1
Witam chcialem się dowiedziec ile jest warta pocztówka 1774 rok ładny stan Proszę o pomoc
Odpowiedz
#2
To pytanie w stylu ile warty jest samochód rocznik 1992 r.:-) :krzeslem:
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#3
Mam na sprzedaż 2 pocztówki 1774 rok 20 ddr i 35 ddr C.D.FRIEDRICH i drobnym drukiem Ausblick ins Elbtal jakaś pieczątka ładny stan Prosze o pomoc
Odpowiedz
#4
Z łaski swojej, opis TWYCH POCZTÓWEK jest ŻADEN,jeśli chcesz żeby ktoś Ci pomógł wklej ich scany lub zdjęcia, a jeśli podajesz taki rok ich pochodzenia nie istniało coś takiego jak pocztówki.W tym czasiePocztówki pojawiły się naprawdę wraz z wprowadzeniem systemów pocztowych w różnych krajach europejskich i datuje się to na jakiś połowę XIX wieku
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#5
Pocztówki wydawane są od 1869 roku. Jeśli twoja jest tak stara jak piszesz, to cena jej będzie astronomiczna, ponieważ jest jedyna w swoim rodzaju. Dotychczas największa cena jaką uzyskano za pocztówkę na aukcji wyniosła ponad 700000 $.
Gratuluję .
Pozdrawiam
Leszek
Odpowiedz
#6
Coś kolega Pająk się nie odezwał, muszę więc sprawdzić na Amerykańskim E-Baju albo na stronie któregoś z wielkich domów aukcyjnych za ile ją wystawił :-D
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#7
Zapytałem Ale wszystko mi się popieprzyło to jest znaczek pocztowy ale to nie zmienia faktu że na 99% jest jakaś młoda i reprodukcja obrazu który na niej widnieje jest 1774


Ale dla pewności wstawię wam zaraz foto
Odpowiedz
#8
Kol Pajak co ty pieprzysz
Odpowiedz
#9
No nie używajmy takiego słownictwa, ja z utęsknieniem czekam na zdjęcie tego cuda.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości