Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noszenie munduru w Niemczech.
#1
Witam. Jako że w niedziele wybieram się na miesiąc do Niemiec, mam do was pytanie. Czy można tam chodzić w aktualnym mundurze (kamuflaż flectran)? U nas niby obowiązuje przepis ze nie można łatać po ulicach w wzorze 98, nie przestrzega tego nikt co prawda, ale nie chce mieć tam jakiejś niespodzianki. Może ktoś jest obeznany w tych sprawach? Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Generalnie nie jest tam mile chodzenie w wojskowych łachach.A w sumie po co ma masz tam łazić w wojskowych łachach?Jasne możesz sobie założyć zielone bojówki i cywilkę, albo odwrotnie,ale po co?
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#3
Jade tam do pracy. W Polsce pracuje właśnie w takich spodniach i niechce mi sie kombinować innych do zniszczenia. No ale wnioskuje ze chyba trzeba będzie. Smile
Odpowiedz
#4
Do pracy jeśli będziesz robił gdzieś w polu czy na budowie, chyba nie będzie to źle widziane.Jeśli to ma być ubiór roboczy
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#5
No i już po powrocie. Munduru nie zabrałem, ale widziałem ze w tych spodniach chodzą normalnie ludzie na ulicy. Jak następnym razem będę jechał to zabiorę i myślę ze nie będzie z tym kłopotu. Dzięki za rady. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości