Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie szukac??
#1
Witam kolegow!!
Nareszcie sprawilemsobie piszczalke.Zamierzam wybrac sie w okolice strykowa 2 raz(pierwszy zakonczyl sie odkryciem kilku puszek i metalowych elementow drabinySmile).Czy moze ktos udzieli mi kilku rad gdzie warto pogrzebac??Gdzie jechac??Prosze o pomoc i cenne wskazowki!!!
Odpowiedz
#2
Najpierw do biblioteki (miejsce w którym się wypożycza książki nie mylić z księgarnią) znajdujesz właściwą literaturę i czytasz a potem jedziesz. Jeśli sądzisz ze na forum ktoś powie Ci jedz do miejscowości Żelażniki i tam 300 metrów na północ za kościołem jest okop pełen ciekawych przedmiotów to jesteś w błędzie!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Porozmawiaj ze starszymi osobami w swojej okolicy na pewno Ci coś podpowiedzą, poczytaj o walkach w twoich rejonach w czasie 1 i 2 wojny, porównaj to z mapami i ruszaj :-) Nie zrażaj się początkami, wszyscy tak zaczynali :-)

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#4
Święte słowa panowie , święte słowa.Nie ma nic za darmo.Said2 - właśnie Jagoda dokładnie pokazał ci gdzie szukać.Bieganie z piszczałką jest tylko końcowym etapem.
Odpowiedz
#5
tak tak,nic odrazu.juz poczytalem troche lektury,jutro ruszam w okolice wsi piatek,moze Glowno i strykow.Czyli bitwa nad Bzura..
A co do podpowiedzi gdzie szukac ,chodzilo mi o to zebym nie pojechal w miejsca przeorane i powszechnie znane.Cisnienie na pierwszego znalezionego fanta jest duzeSmile))Zreszta sami rozumiecie.Mysle ze powoli wybiore pare miejsc ktore bede sukcesywnie przeczesywal i moze w koncuu cos sie trafi...
Odpowiedz
#6
Każdy Ci to powie nie ma miejsc przeoranych! No chyba że ktoś chodzi w teren z sitem ;-)
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
Czyli jutro spec grupa będzie czujna w rejonie Piątku ,Głowna i Strykowa. Confusedzok: Obyś nie trafił w SCDL. O rozwinięcie skrótu pytaj prezesa Jagodę. :lol: ;-)
Odpowiedz
#8
Tak.Tam gdzie były sita jedyne co można znaleźć to kamienie i wspomnienia. :yes:
Odpowiedz
#9
a ja słyszałem że na początek najlepsza miejscówka jest na Piotrkowskiej 99 w Łodzi :lol: :lol: :lol: :lol:
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz
#10
kelek napisał(a):a ja słyszałem że na początek najlepsza miejscówka jest na Piotrkowskiej 99 w Łodzi :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobrze kojarzysz ale to jest 3 krok! Pierwszy to literatura i ustalenie interesującego Cię miejsca. Drugi to zgoda właściciela gruntu. Trzeci to pozwolenie WUOZ!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#11
I jak Fuzel trafiłeś coś w okolicy Głowna? Czy same puszki itp :lol:
Odpowiedz
#12
No,trafilem...
2 piekne kawalki blachy,grubej z zabkami-pewnie elementy od pluga albo jakiejs imnej maszyny rolniczej...Generalnie lipa-duzo zlomu i aluminium.Na koniec trafilem na jakis kawalek beknietego w pol metalowego kola,z wytloczonym srodkiem..Generlnie lipa i sam zlom..
Odpowiedz
#13
Głowa do góry .Każdy miał trudne początki.Słuchaj innych najpierw książki potem teren , a dopiero na końcu sukcesy.
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#14
moze zle obslugiwales wykrywacz i porostu nakopales sie smieci a fanty pomijałes ? a moze to wina miejsca... Daj sobie troche czasu
Odpowiedz
#15
Sluchajcie,ja sie nie stresuje .Na luzie...Bywa i tak ze sie nic nie trafi,zreszta pojechalem troche w ciemnoSmileteraz juz troszke lepiej sie przygotujeSmileNo a co do obsugi wykrywacz-szanujmy sie prosze...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości