Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artykuł w GW na temat "niemieckich" GRH
#1
Dzisiaj w GW polecam artykuł o "niemieckich" GRH w Polsce i ich podejściem do faszyzmu.Polecam. Chętnie się właczę w dyskusję na ten temat.
Może na forum zaczniemy.
Ja uważam że kolesie za bardzo robią z siebie faszystów, szczególnie Ci odgrywający SS. Co prawda mnie też można uznac np. za komunistę bo odtwarzam żołnierza CSLA, ale dla mnie po przeczytaniu tego arytykułu kolesie naprawdę przeginają.Pozdrov.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#2
a mógł byś kolego wkleić skan tego artykułu ?

No i wiesz ja znam wielu rekonstruktorów z GRH NP Pomerania SS i tam taki koleś co Wykazuje sie swoimi poglądami w stylu 18 .88 lub AH lub. S.H

to obrazu Dostaje kopa i temu panu już dziękujemy

ale na nie jednej reko na jakiej byłem widziałem świrów z SS lub WH i nie kryli sie z tym że są nazi itp..

a ktoś Kto ubiera sie w mundur WH lub SS lub jaki kolwiek inny Nie znaczy ze obrazu Jest Nazi lub Faszysta itp.. Confuseduchy:

ktoś musi odgrywać tych złych aby ci dobrzy mieli z kim walczyć itp..

bo z kim byśmy walczyli na reko jak by nikt nie rekonstruował WH lub SS lub innych jednostek Niemieckich Lub Rosyjskich :boxing: :construction:
a Poza tym Nie każda osoba która zbiera kolekcjonuje Mundury lub wyposażenie armii niemieckiej jest nazistą to ze mam np Helm m42 Lub inne I bluzę WH w szafie to co jestem nazistą po prostu lubię popatrzyć na kawałek historii i tyle No ale żeby udowodnić ze nim Nie jestem posiadam też obok tego niemieckiego Sprzętu trochę Polskiego wrzesień 39 Big Grin oraz PSZnZ z 44 roku Big Grin wiec jestem kolekcjonerem- rekonstruktorem
Wyraźcie Swoja opinie na ten temat Smile :padam:
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#3
Wyborcza pisała już wcześniej przy jakiejs okazji - zresztą w tym artykule tez jest nawiązanie. Te GRH od Waffen SS miały problem ze stronami internetowymi - a mianowicie umieszczały niepełne info o tym co te jednostki robiły podczas wojny - jakoś się nie zająknęli że to były formacje zbrodnicze itp.
Powinniśmy być wyczuleni - bo za jakiś czas nikt nie zwróci uwagi że znajdzie się gosciu co bedzie gadał że gestapowcy to tacy policjanci ktorzy dbali o porządek na terenach pod administracją III Rzeszy...
Czytałem też w tym artykule fragmenty z dyskusji z forum jednej z tych GRH - wg mnie to juz podpada pod prokuratora - bo ci goscie uwierzyli że na codzien są ss-manami i w dialogach miedzy sobą powołują sie na to co powiedział Himmler. Dla mnie to propagowanie tresci nazistowskich.
Widocznie częsc z tych ludzi omyłkowo tylko posiada obywatelstwo polskie - a gdyby mieli taką okazję pewnie chetnie podpisaliby volksliste...
Wg mnie w Polsce nie powinno byc GRH które w nazwie i wprost nawiązują do odtwarzania formacji ss lub podobnych. Niemcom jakos do głowy to nie przychodzi by sobie robić ss reenactment! Przynajmniej oficjalnie...
Za to Polacy mordowani podczas wojny zakładają mundurki...
Odpowiedz
#4
a co powiecie o tym - polecam lekturę TEGO WĄTKU: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.fmw.org.pl/forum/viewtopic.php?t=26&postdays=0&postorder=asc&start=105&sid=631d96f71cc3796e54a05f0ca1cc1c1f">http://www.fmw.org.pl/forum/viewtopic.p ... 0ca1cc1c1f</a><!-- m -->
wy, siostry, niezły burdel macie w tym archeo!
:-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości