Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brzeziny - lepsi i gorsi zmarli?
#1
Brzeziny. Cmentarz ewangelicko-augsburski. Kwatera z I wojny w miarę zadbana - wycięta trawa, nieudolnie (ale zawsze) odnowione inskrypcje, resztki zniczy. Reszta cmentarz - aż żal patrzeć. Niby dobrze, że choć jego część ma opiekunów, lecz i tak jakiś niesmak pozostaje. Może gdyby obiekt ten był w mieście a nie na dalekich obrzeżach..?


Załączone pliki Miniatury
       
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#2
nie będe komentował tej wypowiedzi : :cenzura: :cenzura: bo ile można samemu zrobić :axe: trzeba było zobaczyć dwa lata wcześniej te dwumetrowe krzaki a co do trawy to co mam kosić nożyczkami :kwasny: nie mam siły i czasu żeby cały ogarnąć :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: nie jestem maszyną :cenzura: jak umiem tak robie przy moim ograniczonym czasie tylko to mogę zrobić :zly:
Odpowiedz
#3
Zbychpod nie unoś się! Chwała Ci za to, co zrobiłeś sam z własnej inicjatyw. Teraz dzięki Tobie Wójt z Burmistrzem i Starostą mogą poklepać się po plecach i powiedzieć "My dbamy o cmentarze! To my je uporządkowaliśmy" Takie czasy tacy ludzie! Pozdrawiam!
MJ
Odpowiedz
#4
Zbychpod odwaliłeś robote wojtową, za gminę@ Pewnie Parafii E-A w Brzezinach juz nie ma?Pociesze Cię, my w Kaliszu mamu podobny ,,ugór'' i żeby bylo zabawniej wpisany do RZ. W Kolejce czeka drugi podbny Cm.Prawoslawny, oba przy kaliskiej Rogatce. Narazie mamy animacje tego Ewangelickiego , więc obejrzyjcie sobie stronke zrobiona przez wolontariusza.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://tiny.pl/2c63">http://tiny.pl/2c63</a><!-- m -->

Pracujemy z grupa studentow kier. Ochrona Dóbr Kultury ,Wydz.Pedagog.-Artystyczny UAM i wolontariuszy - razem 7-19 osób w zaleznosci od checi i możliwosci. Spotykamy sie 1x.tydz.. KZ woli do nas nie zagladac, bo by musial pewnie sypnac kasa.
Nie zalamuj sie i poszukaj bratnie dusze.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości