Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto mi to do ogródka podrzucił?
#1
Wjeżdżam na działkę a tu takie coś...
[Obrazek: 519040756e6ac8c3m.jpg]
... przyznać się, kto to przytachał? :-D
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#2
ok.... to ja Big Grin
Odpowiedz
#3
nic tylko pozazdrościć jak mi by takie sprzęty na działkę podrzucali to był bym rad Tongue a Nie tylko śmieci . i gruz .. :axe: :cenzura:

swoja droga masz zje :cenzura: fant Na działeczce:d :wypas:
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#4
Ten samolocik stoi chyba gdzieś na drodze 14 przed Strykowem.
Tak??
Odpowiedz
#5
Tak, samolocik stoi sobie na Strykowskiej 131 (bodajże) na terene salonu Peugota.
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#6
Vaderian napisał(a):Tak, samolocik stoi sobie na Strykowskiej 131 (bodajże) na terene salonu Peugota.
Tuż przed jadąc od Łodzi.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
Jagoda napisał(a):Tuż przed jadąc od Łodzi.
Pozdr MJ

Po prawej :lol: :-D :lol:
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#8
No dobra. Samolot już uprzatnąłem. Ale ledwo się człowiek obejżał a tu mi takiego wepchali...
[Obrazek: 56323d6d3032e72fm.jpg]
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#9
Jak ci tak mocno przeszkadza to przestaw go do mnie. :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#10
Vaderian, dobrze się pilnuj, bo Ci jeszcze coś takiego podrzucę :detective:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#11
słuchaj można wiedzieć gdzie stoi ten transporter Smile ??

ostatni taki który widziałem jest a raczej był na brusie a teraz został z niego tylko szkielet Sad Sad

a ten co tu zapodałeś całkiem całkiem hihi :baby: :-D :clap:
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#12
Vaderian musisz zainwestować w lepsze ogrodzenie bo Ci jeszcze coś wjedzie Big Grin
Pozdr MJ
Odpowiedz
#13
Stanowczo muszę zainwestować. Postawie 3 metrowy płot, wierzyczki i będę się czuł na działce bezpiecznie :lol:
A transporter stoi w Sieradzu na złomie, a raczej jest eksponatem na trawniku przed złomowiskiem. Niestety nie pamiętam ulicy. To była trasa wyjazdowa Monice - Wiechucice. Jadąc od Sieradza po prawej stronie.
Pozdrawiam

PS. Mam jeszcze kilka fotek, jak będziecie chcieli to wrzucę.
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#14
Chcemy Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#15
Podobny do tego transporter, tyle że z większą wieżyczką i działkiem można znaleźć tam, gdzie stoi "moja" armata. Tyle, że tamten jest w lepszym stanie - a przynajmniej z wierzchu Smile
Obok jeszcze stoi helikopter i dwa wozy strażackie.
A wszystko to mieści się na posesji jakiejś firmy, przy trasie na Sieradz (okolice Dobronia).
Wszedłem, cyknąłem dwie czy trzy fotki i nikt się nic nie odezwał Big Grin (chyba, że mnie nie widzieli Tongue)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości