Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
smieci nie smieci???
#1
Witam!!!
tym razem wykrywka oszalala,gdzie sie nie ruszylem to pisk..Nakopalem sie troche-wiekszosc byly to kawalki metalu bez ksztaltu,male,troche wieksze.kilka zabralem ze soba.Oczywiscie luski wiadoma sprawa...Co do reszty to nie wiem co to takiego...


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
To największe to kawałek szklanki od szrapnela, widzę też tam elementy zapalnika, a to nad szrapnelem to nie są przypadkiem oliwiarki?

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#3
Nie sa to oliwiarki..Jest to cala metalowa czesc,odlana z jednego kawalka.Plaska z jdnej strony.Cos jak pokretla??Zreszta duzo takich tam znalazlem..Troszke sie zdenerwowalem,bo duzo kopania bylo-a efekt maly..No i jeszcze do tego nie wiem co to i od czego...
Odpowiedz
#4
A ta szklanka ma dwa pierścienie, czy jeden na niej położyłeś????

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#5
To na lewo to nie jest przypadkiem dupsko jakiegoś pocisku? Weź to troszkę wyczyść wszystko ( nawet druciakiem ) i daj większe zdjęcia.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#6
A te element zapalnika wyglądają mi na coś takiego :


Załączone pliki Miniatury
   
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#7
szklanak ma 2 pierscienie..To po lewo nie wyglada na dupe od pocisku,dolacze inne zdjecie
Odpowiedz
#8
to z lewej strony przypomina mi oslone-taka bezwladnosciowa ktore sa na starych ciagnikach ,samochodach ciezarowych.Na koncu rury wydechowej skierowanej do gory-mam nadzieje ze wiecie o czym mowie.
Odpowiedz
#9
tam gdzie bylem jest duzo takich dziwnych rzeczy..
Odpowiedz
#10
okucie od buta-podbitka,a te male to jak mysle sa kulki ze szrapneli...
sadzicie ze powinno sie wrocic w to miejsce-szczerze mowiac ciezko sie kopie jezeli ciagle cos pika. i wykpujesz kilka kuleczek..Meczace i de erwujace!
Odpowiedz
#11
said2 napisał(a):Meczace i de erwujace!
Oj kolego trochę cierpliwości a przede wszystkim pokory! Myślisz, że każdy zaczynał od wykopanie czołgu, samolotu czy innego przyjemnego fantu? Na początku zawsze nakopiesz 100 tyś gwoździ, śrub podkładek i moich ulubionych "coś od czegoś". A skoro coś Ci na tym poletku wyszło to pewnie znajdziesz coś jeszcze! Moja rada wszystko co wykopiesz, a nie zabierasz odkładaj na jedno miejsce w ten sposób unikniesz kopania dwa lub więcej razy tych samych przedmiotów.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#12
Miejsce może być ciekawe. Skoro sypią sie pierdoły z I Wojny... Może trafi się cała szklaneczka, może ładny zapalnik... Ja bym tam tego nie zostawiał :mrgreen: A, że śmiecie-wszędzie są śmiecie...

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#13
A to nad szrapnelem to nie jest coś w tym stylu ??? <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=16413&mm=3&xb=1&vd=1">http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=s ... &xb=1&vd=1</a><!-- m -->

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#14
Bardzo podobne...co to takiego??
Odpowiedz
#15
No niestety tutaj kolega też prosił o id. Nie mam pojęcia co znaczy słowo "dýmovnic" ( dymny???). Może ktoś mądrzejszy sie wypowie.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości