Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam.
#1
Witam. Zainteresowania mam podobne, klimat tu jest ok.
Mieszkam w TomaszowieMaz., ale pochodze z okolic Zalewu Sulejowskiego. Od niedawna interesują mnie wszelkie ślady historii, a szczególnie z II wojny.
Mam kilka typów miejsc, gdzie możnaby pokopać i z tego powodu zamierzam zakupić wykrywkę. Czytając tutejsze wątki natknąłem się na kolegę Maniana, który pisał o lufie od czołgu, lub działa która podpiera strop w pewnej remizie. Lufę tą wmurował tam mój dziadek, stoi tam do dziś częściowo widoczna. Być może pochodzimy z tej samej okolicy. Może kiedyś zrobię fotkę tej lufie to ją tu wrzucę.
Odpowiedz
#2
Witam na forum :-) Bardzo możliwe, że pochodzimy z tej samej okolicy bo do tej remizy mam raptem 4 kilometry, a jeśli mieszkałeś w okolicy tej wioski to pewnie chodziłeś do mojej podstwówki :mrgreen:

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#3
A co do tej lufy to parę lat temu słyszałem, że została sprzedana ale mogę się oczywiście mylić...

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#4
Ja mieszkałem 50m od tej remizy. Pewnie już wiesz kto ja jestem. Je
Lufa stoi.
Podejrzewam Zarzęcin.
Musimy się znać mimo, że ja jestem z 10 lat starszy. W tej szkole wszystkich się znało.
Odpowiedz
#5
No niestety nie Zarzęcin :-) Druga strona zalewu. Mieszkam między Piotrkowem a Sulejowem...

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#6
Cześć i czołem Smile
Odpowiedz
#7
Siemka :wypas: :wypas: :band: do zobaczenia w terenie Smile
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#8
:hi:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#9
witaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości