Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puszka na maske -jak pozbyc sie farby??
#1
Witam kolego!!!Posiadam ladna puche , srodek 100% farby , niestety ktos z zewnatzr pomalowal ja na czerwono , pozniej malowana byla farba modelarska na kolor szary.Czy jest szansa na usuniecie tych 2 warstw i dostanie sie do orginalnbego koloru????
Odpowiedz
#2
Szansa zawsze jest.Jest taki środek do usuwania farby firmy dragon?(w każdym sklepie typu C../P../O itp.Jednak gwarancji ci nie dam że nie zje też oryginału.Najlepiej przeprowadzić test na małej powierzchni, spróbować rozcieńczyć ten preparat żeby miał słabsze działanie.Generalnie kombinować,kombinować i jeszcze raz kombinować ;-)
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#3
Doświadczenie podpowiada mi, że szanse są bliskie zera :-( . Jedyną szansę upatrywał bym w różnych rodzajach farb, np. farba epoksydowa zamalowana farbą olejną lub ftalową, czy połączenie farby nitro z olejną. KaDe ma racje, że środek powinien być słaby inaczej będzie rozpuszczał pozostałe warstwy farby. W praktyce jest to niemożliwe, ale próbuj.
Napisz jak Ci się udało.
Pozdrawiam
Leszek
Odpowiedz
#4
jak narazie pucha lezy , niestety nie znalazlem czasu na zabawe z nia.do glowy przyszedl mi jeszcze srodek do usowania powlok lakierniczych.Jak mi sie uda cos zdzialac dam znac i podesle foto.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości