Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w poszukiwaniu obrączki na terenie Łodzi
#1
Piszę w "bardzo nietypowej sprawie" - chodzi o pomoc w odnalezieniu obrączki ślubnej na terenie południowej Łodzi
(zgubiona 4 sierpnia 2008 w obszarze trawiastym, teren "do przeczesania" to tylko około 1 ha).
Chciałbym nawiązać kontakt z osobą z terenu Łodzi, która dysponuje wykrywaczem metali
i chciałaby pomóc w poszukiwaniach (osobiście lub na zasadzie wypożyczenia wykrywacza)
Sprawa jest dla mnie bardzo ważna i osobista...
Będę bardzo wdzięczny za kontakt w tej sprawie (e-mail: <!-- e --><a href="mailto:radski@op.pl">radski@op.pl</a><!-- e -->)
Odpowiedz
#2
Nikt nie jest zainteresowany???

Pozdrawiam,

Radek
Odpowiedz
#3
Jeśli miejsce jest dość, że się tak wyrażę - publiczne - to i chętnych może faktycznie braknąć.
Poza tym - hektar ziemi, to nie takie "tylko".
Dokładne przeczesanie takiego terenu może zająć kupę czasu jednemu poszukiwaczowi.
Druga sprawa - mało kto chciałby się ew. tłumaczyć przez smutnymi panami z takiego spacerowania z wykrywką. Kiedy kumpel przyjął takie zadanie dla znajomego i czesał jego własne pole uprawne to i tak gadania z policjantami było więcej niż samego szukania :/ Kiedy w końcu obrączka jednak się znalazła - panowie byli bardzo zawiedzeni, ale i tak popsuli wszystkim humory na długo.
Przykro mi stary, ale samo spacerowanie z wykrywaczem to już jak proszenie się o manto - w myśl naszych stróży prawa - nawet jeśli nie będziesz miał marnego szpadelka w torbie.
Live sux :/
Odpowiedz
#4
Niestety sprawy się mają tak jak napisał Xanadu. :-( Nie dziw się więc chłopakom, że są ostrożni. :-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#5
Koledzy chyba popadają w paranoję Smile
Od kiedy szukanie obrączki bądź monet na plaży wykrywaczem jest zabronione ?
Powiedz mi tylko , co to za teren ? Twoja własność , czy też znasz właściciela terenu , z którym się dogadamy w sprawie poszukiwań bo jeżeli to teren publiczny to zaczną się schody Smile . Z drugiej strony 1 ha to strasznie dużo terenu i dlatego przydało by się parę osób .

Pozdrawiam
Martin
Odpowiedz
#6
Zerknij w mój post powyżej i przypomnij sobie jak się szuka zagubionej własności na własnym polu - z Policją na karku, a potem powiedz mi to jeszcze raz, że popadam w paranoję.
Być może trafiłem na służbistów, a może tak jest z każdym gliniarzem - nie wiem. I nie zamierzam prowokować drugiego takiego spotkania tylko po to, aby sobie opracowywać statystyki idiotyzmu lokalnych krawężników :/
Mały edit//
Przepraszam tu - możliwie wszystkich panów policjantów odwiedzających to forum - bo wiem, że to jest wasza praca i że musicie się trzymać reguł, nawet jeśli są one sprzeczne z realiami czy logiką zdarzeń. Znam kilku ludzi z waszej profesji i zdaję sobie sprawę, że każdy z nas jest innym człowiekiem - ale cóż... stoimy po dwóch stronach barykady.
Odpowiedz
#7
Cały czas czekam na odpowiedź gdzie szukamy tej obrączki Smile
Z Policją mniałem tylko kontakt dobry :- Chociaż słyszy śię o Specach :zly: , którzy wpadają do domu i o boratynkach mówią ŚREDNIOWIECZE Smile
Pozdrawiam
Martin
Odpowiedz
#8
Martin,

Dzieki z zainteresowanie i za zdroworozsądkowe podejście do sprawy - szczegóły przesłałem w mailu na priva - będe wdzięczny za potwierdzenie czy i kiedy działamy...

Do pozostałych kolegów i koleżanek:
Temat poszukiwań obrączki póki co jest cały czas aktualny - teren jest znacznie mniejszy od 1 ha i bezpieczny - tzn zarzuty o jakichkolwiek poszukiwaniach archeologicznych lub podobnych odpadają z definicji...
W razie czego - kontakty z policją biorę na siebie. Poza dość pobieżnym przeglądnięciem terenu nie miałem możliwości spędzić na poszukiwaniach więcej czasu i jestem przekonany, że ona tam jest...
Gdy ktoś jeszcze jest zainteresowany - proszę o kontakt mailowy:
<!-- e --><a href="mailto:radski@op.pl">radski@op.pl</a><!-- e -->

Pozdrawiam,

R.S.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości