Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flaga
#16
Xanadu akurat ostatni weekend to żadna wielka tajemnica, zresztą piszczałka została w domu (i dobrze, bo raczej kajak by sie przydał), a ja buszowałem z aparatem fotograficznym (taki był plan, ale pogoda nie dopisała). Byłem na trasie dworków szlacheckich w sieradzkim. Pod Sieradzem robiłem zdjęcia koniom i transporterom :-D , oglądałem kurhany z II okresu epoki brązu, robiłem zdjęcia chałupie krytej słomą i rozmawiałem z tubylcami. Jak robię zdjęcia jakiemuś prywatnemu obiektowi to zawsze pytam własciciela o zgodę. Jedyne słowa sprzeciwu jakie usłyszałem ostatnio to: "Panie, tylko nie do gazety!!".
Flag na razie więcej nie mam :-D Ale kto wie... może coś sie trafi :lol:
Pozdrawiam
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#17
Ten od flagi tez tak się sprzeciwiał?
Lepiej, żeby nie zobaczył tego tutaj, bo powiesi na Tobie wszystkie Burki z okolicy :lol:
Odpowiedz
#18
Ten od flagi był za wysokim murownym płotem i nic nie widział. A poza tym to nie była jego przestrzeń powietrzna :mrgreen:
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#19
Vaderian napisał(a):Ten od flagi był za wysokim murownym płotem i nic nie widział. :mrgreen:
Vaderian napisał(a):Jak robię zdjęcia jakiemuś prywatnemu obiektowi to zawsze pytam własciciela o zgodę.
:mrgreen:
Odpowiedz
#20
Flaga nie jest obiektem prywatnym! Wręcz przeciwnie!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości