Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kordzik luftwaffe
#1
Witam kolegow!!Udalo mi sie "wyrwac" cos takiego za mala kaske.Jak oceniacie ten fancik i ile waszym zdaniem jest wartSmile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
i w calosci z rapciami


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#3
Witam.Zamieść jakieś lepsze foto motywu gapy.Zwróć uwagę na wykończenia i detale na kordziku i na pochwie.Podaj jakie bicia znajdują sie na ostrzu(Solingen?)-nie koniecznie muszą być.Po tych zdjęciach trudno ocenić.Kordziki Luftwaffe należą do jednych z najczęściej podrabianych i są to coraz lepsze kopie.Jeśli możesz to podaj tą okazyjną cenę.

P.S:Jeśli to oryginał to jest model II kordzika.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#4
Ceny na razie ni epodam - ujawnie dopiero po sprzedaniu.Co do orginalnosci tez narazie sie nie wypowiadam czekam na sugestie i wasza ocene.ps. posiadam 10 dniowa gwarancje na zwrot.dokladam kolejne zdjecie


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
Szkoda że nie masz szczegółowego zdjęcia gapy.Wygląda na oryginał jednak nie można wykluczyć iż:Jest to składak: pół oryginał pół replika, bądź bardzo dobrze zrobiona kopia.Skoro masz 10 dni na oddanie a cena jest atrakcyjna to można zaryzykować.Pamiętaj że takie rzeczy trudno jest oceniać po zdjęciach dodatkowo w słabej rozdzielczości.Diabeł tkwi w szczegółach.Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#6
Podesle fotki jak dostane paczke.Na ile go wyceniasz??
Odpowiedz
#7
Od 1800 do 2500 pln.Oczywiście trafiają się tańsze i droższe.Nie raz widziałem jak kordzik ''elektryków'' szedł za 2,5 tys.Pozdrawiam
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#8
Ok. dzieki!
Zobaczymy jak odpowie rynek..Wszystkich zainteresowanych zapraszam <!-- e --><a href="mailtoConfusedaid2@go2.pl">said2@go2.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#9
Będąc w tym roku na Jarmarku Dominikańskim byłem światkiem rozmowy dwóch panów na temat kordzików.Podobno obecnie Czesi produkują tak doskonałe podróbki że nawet fachowcy w tej dziedzinie mają problem z rozróżnieniem falsa od oryginału.
Odpowiedz
#10
Czesi slyna na swiecie z najlepszych podrobek..
Odpowiedz
#11
Metale jest dość łatwo postarzeć, gorzej z tworzywami. Z czego jest rękojeść tego kordzika?? Na foto wygląda zupełnie jak tworzywo i to w bardzo dobrej kondycji (odbłysk)
Do tego cały komplet z rapciami i szelkami - dość rzadko spotykany
Pozdro życzę oryginału
Odpowiedz
#12
ogólnie fajny kord tylko czy Dobra Kopia czy Org a może oryginalna Podróba :kwasny: :construction:

życzę powodzenia i oby to było oryginalny Kord :clover: :clover:
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#13
No to czas na mnie kordzik luftwaffe też mam , ale oprócz niego ss i kriegsmarine i hitlerjugend ,wszystko powojenne orginały


Załączone pliki Miniatury
       
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz
#14
Konsultowalem sie z kilkoma osbami ktore maja wiedze na ten temat,kordzik jest dobry 100%.potwierdzili moje zdanie.
Odpowiedz
#15
Grandi , ostatnio powojenne kopie widzialem na Baluckim.Strasznie zrobione , koles mnie rozsmieszyl mowiac 300zl za sztylet luftwaffe..Generalnie facet nic nie mial dobrego , odznaki , sygnety wszystko lewe.Taki wesoly straganik sobie chlopina zrobil :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości