Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Królewskie miasto Łeczyca
#1
Witam. Jak pewnie wiecie łęczyca była jednym z miast o których mowa w bitwie nad bzura. Mam prośbe . Ma ktoś jakiś mapki opisy bitew albo mógłby wskazac miejsca w których warto poszukać ? (Mówie o terenach Łęczcy i okolicach) Będę bardzo wdzieczny gdyż niedawno co kupiłem wykrywacz metali (ace 250) i jestem ciekawy co z tego bedzie Smile
Odpowiedz
#2
jazzman napisał(a):Witam. Jak pewnie wiecie łęczyca była jednym z miast o których mowa w bitwie nad bzura. Mam prośbe . Ma ktoś jakiś mapki opisy bitew albo mógłby wskazac miejsca w których warto poszukać ? (Mówie o terenach Łęczcy i okolicach) Będę bardzo wdzieczny gdyż niedawno co kupiłem wykrywacz metali (ace 250) i jestem ciekawy co z tego bedzie Smile
:cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:
Odpowiedz
#3
CZYTAJ CZYTAJ CZYTAJ a nie czekasz na gotowca wejscie na forum masz zaj :cenzura:
Odpowiedz
#4
szukalem ale znalesc nie moge Smile
Odpowiedz
#5
to szukaj dalej
Odpowiedz
#6
Mistrzu tutaj o łęczycy dużo nie ma a mi nie chodzi o informacje typu mapa albo lokalizacja bo takie rzeczy mam . Mam mapy witonii kutna lęczycy swinic itd z okresu wojennego mam tez od choroby ksiazek o bitwie nad bzura i wszystkie strony internetowe przejzalem (dosłownie) Chodzi mi o informacje od zwykłych lubdzi u których byc moze ktos w rodzinie walczyl i wie gdzie co moze sie działo . Mam wiele miejsc i wsi ale chodzi mi o blizsze lokalizacje i byc moze jakies kontakty , moze ktos byl czy znalazł coś badz przeciwnie. Wiec nie rozumiem o co ci chodzi.
Odpowiedz
#7
Człowieku, nadal nie rozumiesz aluzji. Rusz cztery litery tak jak to robią inni, idź w teren i porozmawiaj z ludźmi. Czytając twoje posty zadaję sobie pytania:
1) czy jesteś tak nierozgarnięty i nie potrafisz wytłumaczyć o co Ci chodzi,
2) czy może tak naiwny, że myślisz że ludzie na forum tylko czekają aby wskazać Ci fajne miejscówki.
Przemyśl to i zacznij jeszcze raz ;-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#8
Drogi kolego. Nie licz na to że ktoś Ci wskaże dokładne miejsce gdzie można kopać. Każdy dochodzi do tego praktycznie sam, chyba że z kimś się zakumpluje i razem ruszają w teren. W tym przypadku jednak gdy będziesz pasożytował na czyichś miejscówkach długo to nie potrwa.
Lepiej zacząć od studiowania map, analizy książek i wywiadów z autochtonami.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
No dobra . Andyseb raczej to pierwsze a co do szukania to ide dzisiaj Smile Manm nadzieje ze cos sie znajdzie
Odpowiedz
#10
No dzisiaj bylem na wykrywce i takie fanty znalazlem


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#11
To drugie wygląda dla mnie jak pierwszowojenna austriacka manierka BGB BRUNN wz. 15 o pojemności 0,5 litra... - pokaż więcej ujęć.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#12
Zgadza sie to manierka z I wojny bylem na róznych forach i za kazdym razem potwierdzili to. jedyne co ciekawe to sa 3 wersje kraju z jakiego pochodzi . Jest to czeska manierka, austowęgierska albo czeska manierka uzywana przez niemców po przejeciu magazynów w czasie II wojny swiatowej . Uff troche skomplikowane
Odpowiedz
#13
Nikt nie mówił, że będzie łatwo ;-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości