Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ace250
#1
Witam. Mam kanarka(ace250) i podczas szukania przy grobli w Łęczycy mialem slepe sygnaly. Po rozkopaniu dziury sygnal znikal i ale pinpointem namierzalo mi na 8 i glebiej . Po wykopaniu sporawej dziurki (ok1m) pinpoint nie malal wic odpuscilem. Stracilem cos cennego czy mi po prostu sprzet nawala ?
Odpowiedz
#2
Ktoś tu biega z Kanarkiem ale ekspertem od niego jest zapewne Resty (chwilowo nieobecny bo pewnie na zlocie).
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
1. Dokladnie i scisle obwiaz kabel od cewki dookola wykrywacza.
2. Dostosuj czulosc do terenu po jakim smigasz Tongue Bo czasem w cos stukniesz albo o cos zawadzisz i juz piszczy na wysokiej czulosci.
Mozliwe ze jest to gluchy sygnal albo przedmiot jest gleboko albo jest poprostu baaardzo maly Big Grin Wszystko sie moglo zdarzyc Smile :mrgreen:

PS: Nie ma sensu kopac na 1m Big Grin Istnieje baaaardzo male prawdopodobienstwo ze kanarek cos ci tak zlapie.
Odpowiedz
#4
Ale czy wtedy nie moze byc to cos konkretniejszego ? np. karabin albo przynajmniej czołg ? :lol:
Odpowiedz
#5
Niestety ale każdy z nas na początku miał problemy ze swoją piszczałką.Ale to kwestia paru wypadów i praktyki.Wyczujesz wykrywkę i będzie OK ! Głowa do góry i w teren.
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#6
.
Odpowiedz
#7
Dzieki za rady... Sadze ze tam wróce i spróbuje pokopac głębiej . cZYTALEM NA INNYCH POSTACH BYC MOZE PRZEGAPILEM COS NIEZŁEGo!!! Na tym terenie kiedys były bagna ( od 20 lat stopniowo wysychaja) Dlatego tez nic malego tam nie ma . ( nawet kapsli) . Tak wiec sadze ze zakonczymy ten post w koncu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości