Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS-3 Smętek
#1
Stalem sie szczesliwym posiadaczem HS-3 Smętka Smile
Wiem ze na forum są osoby ktore juz troche z nim biegają i mają jakies pojecie na ten temat :mrgreen:
Licze na jakies porady, jak ustawiac wykrywacz i wogole wszystko co powinienem wiedziec na początku przygody z HS-3 Smile
Odpowiedz
#2
Ja ci nie pomoge bo mam ace250 ale na forum jest pełno o smetku wiec zacznij szukac - to nie boli :yes: pozdro
Odpowiedz
#3
Wszystko co powinieneś wiedzieć jest w instrukcji obsługi!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
Cześć! Wiem jestem tu nowy ale nie mogę się powstrzymać. Czytając te odpowiedzi na post Świstaka a szczególnie wyczerpującą i życzliwą kolegi(żanki) Jagody to ręce i nogi opadają. Chłop chciał jakiejś podpowiedzi i nakierowania go na temat a tu przeczytaj se instrukcje. Dopiero zaczynam czytać to archiwum. Ciekawe czym mnie jeszcze ciekawym zaskoczy i czy będę jeszce miał okazję wyrazić swoją opinię. Bo przecież to wolny kraj. A można było jakoś oględniej i uprzejmiej odpowiedieć kolego(żanko) Jagodo. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. LeonMP.
Odpowiedz
#5
Taaaa pewnie można! Jak widać kol. Świstak albo przeczytał instrukcje albo ktoś inny udzielił mu rad! Z doświadczenia wiem że tego typu posty (podajcie jakieś ustawienia na wykrywacz XYZ 135) to tak jakby leczyć się zaocznie! Kraj wolny i dlatego z pokorą przyjmuję Twoją wypowiedź kolego LeonMP.
Pozdr MJ (kolega)
Odpowiedz
#6
Z własnego doświadczenia wiem , że nie ma uniwerswalnych ustawień w wykrywkach.Każdy indywidualnie z biegiem czasu dostraja swoją piszczalkę do swoich oczekiwań i upodobań.Moja rada próby i jeszcze raz próby.W niedługim czsie zapowiadają się wspólne wypady , o czym pisał Jagoda możesz wtedy podpatrzyc kolegow jak oni sobie radzą ze smętkiem.
pozdrawiam.
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#7
a dodam od siebie że gdyby takie uniwersalne super ustawienia istniały - po jaką cholerę miałyby być te wszystkie pokrętła i przełączniki ? nie da się nauczyć obsługi wykrywki i jej ustawiania czytając posty - trzeba iść w las - i tyle, smętek to fajny sprzęt ale jak i inne wykrywacze, wymaga by go poznać i "wyczuć" tyle w temacie - popieram Kolegę Jagodę, i Kolegę Oskarxyz, a Kolega Leon, czemu nie podrzuci Koledze Swistakowi jakiś ekstra porad praktycznych ?
Pozdrawiam Kolegów i Koleżanki
sac
We're Colonel Johnson's Troopers
We're fighters of the Night
We're dirty sonsabitches
We'd rather fu ck than fight!
Hi-Dee, Hi-Dee, Christ Almighty,
Who in the Hell are WE?
Rim-Ram, Gawd Damn, Parachute Infantry
Odpowiedz
#8
Witam! Czyli jednak można bardziej życzliwie odpowiedzieć na zadane pytanie. Dowodem dwa ostatnie posty. Nie udzieliłem potrady koledze Świstakowi ponieważ sam dopiero zaczynam pracę z wykrywaczami i takowej wiedzy nie posiadam. Sam będąc w sytuacji Świstaka potrzebuję jeszcze dużo czasu by się obsługi wykrywek nauczyć. I trochę rozczarowała mnie reakcja starszych w wiedzy kolegów. Niemniej jednak dziękuję za pozytywną reakcję. Szkoda tylko, że Świstak żegna się ze Smętkiem. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Jagoda napisał(a):Wiem jestem tu nowy ale nie mogę się powstrzymać. Czytając te odpowiedzi na post Świstaka a szczególnie wyczerpującą i życzliwą kolegi(żanki) Jagody to ręce i nogi opadają. Chłop chciał jakiejś podpowiedzi i nakierowania go na temat a tu przeczytaj se instrukcje. Dopiero zaczynam czytać to archiwum. Ciekawe czym mnie jeszcze ciekawym zaskoczy i czy będę jeszce miał okazję wyrazić swoją opinię. Bo przecież to wolny kraj. A można było jakoś oględniej i uprzejmiej odpowiedieć kolego(żanko) Jagodo. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.


Kolego LeonMP mała rada jesteś nowy na forum a pierwszy post jaki zamieściłeś to jakieś pretensje. Od pilnowania, żeby na forum była kultura jest Admin- Jagoda i moderatorzy. świstak jest na forum długo i doskonale zna panujący tu klimat. Nie zauważyłem żeby obraził się za wypowiedzi pod swoim postem.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#10
No cóż, temat uważałem za zamknięty. Ale jednak... Nie są to pretensje tylko spostrzeżenia kolego Manian. Wiem, że od dyscypliny jest admin. Oczywista oczywistość. Nie pierwsze to moje forum. Co do atmosfery? Właśnie... Pozdrawiam Piotrków Tryb.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości