Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum - dyskusja
#1
W dniu dzisiejszym tj. 24 października br. wprowadziłem kilka zmian konstrukcyjnych i merytorycznych związanych z kształtem Łódzkiego Forum Eksploracyjnego;

- dział Cmentarze został przesunięty do Architektura inna niz wojskowa. dodałem tam też katalog do poprzedniej zawartosci
- dział Drobnica został przesunięty do działu Nasze znaleziska
- część forum zwana Nasze osiągnięcia została przeniesiona do działu "Grupa Łódź". Docelowo jej zawartość zostanie zamieszczona na stronie internetowej Grupy Łódź.
- utworzyłem część Po godzinach hobbystycznie która wchłonęła:
* Ecie pecie o wszechswiecie
* Game Over
* Zagadki
* Muzeum w małej skali
- część Źródła informacji, multimedia zmodernizowałem i złączyłem w jednym dziale Filmy oraz Artykuły
- dział galeria został tymczasowo zawieszony a jego zawartosc zostanie przeniesiona do nowej galerii forum ktora moze uda mi sie uruchomic w przyzlym tygodniu.

Pozdrawiam

Creative

PS: Czekam na konstruktywne opinie i sugestie.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#2
Nadal uważam, że cmentarze muszą istnieć jako oddzielny dział. Zwłaszcza, że poruszamy tu głównie sprawy cmentarzy wojennych, które można zaliczyć do architektury wojskowej.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#3
A tu się z tobą nie zgodzę, architektura wojskowa czytaj obronna lub koszarowa. Cmentarz mimo iż wojenny, kryjący szczątki żołnierzy nie można zakwalifikować do architektury wojskowej. Idąc tym tropem jako architekturę wojskową uważać również powinniśmy pomniki i obeliski związane z wojna i wojskiem.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
Będziemy dyskutować nad tym co wchodzi a co nie w architekturę wojskową czy mamy usprawnić działanie forum?
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#5
Odświeżam temat, chyba z uzasadnieniem.
Czy Ktoś mógłby zadbać o dodanie jakiejś zgrabnej ikonki do linku głównego forum?
Chodzi mi o coś takiego:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
Dzisiaj zerknę na kod Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
Dobra.
Favicon dodany więc teoretycznie we wszystkich przeglądarkach powinno to być widoczne.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#8
widać Smile
Odpowiedz
#9
To rozumiem Smile
Odpowiedz
#10
Detaliści Tongue
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#11
Lepiej wygląda ta nowa stronka niż jej poprzedniczka w w kolorze żałobnego kiru! jeszcze gdyby można było jakieś artykuły na niej poczytać było by super!
Op.
Odpowiedz
#12
Jak na razie artykuł jest jeden.
Na razie nikt inny nie chce ruszyć za pióro tudzież klawisz Smile

Zatem czekamy.


PS: Postaram się wrzucić jakieś zaległości do poczytania.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#13
Gun, to może jeszcze jedno bym zaproponował (skoro tak gładko mi przeszło z ikonką Big Grin). Dało by się wymusić w jakimś skrypcie, aby linki otwierały się w nowych zakładkach? Szczerze mówiąc, trochę to upierdliwe, że trzeba cofać, czasem się zapomni, co tam wypadnie, coś znów się zapomni, 20 zakładek na pasku i ciach... Temat znika z tapetu...
Odpowiedz
#14
Wstaw spację w tekście powitalnym "Mała piaskownicajuż...". Takie małe przeoczenie :-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#15
Przydała by się jakaś aktualizacja (również fotograficzna) artykułu o koszarach. Wszak już ich nie ma :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości