Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magnesy Neodymowe
#1
Witam ponowie poszukiwaczowie !
Mam prośbę o wyjasnienie mi na czym polega korzystanie z magesów neodymowych ? widziałem kilka na allegro i drogie nie są ale czy opłaca się kupić ? Gdzie można z nimi latać ? Nie licząc wód i czy ktos cos nimi znalazł.
Odpowiedz
#2
Jak masz gdzie rzucać, to OK chociaż mój znajomy (światak) kupił sobie takie cacko. Rzucaliśmy nad Wartą (Strońsko-Beleń) ale gówno wychodziło!!! (woda wypłukała a na dodatek powódź kilka lat wstecz...) Magnes nadaje się na jakieś jeziorko, stawik... A jeżeli od strony prawnej to jest to jak najbardziej legalne (może teraz coś się zmieniło???) Za wrzucanie czegoś do wody nikt jeszcze nie "siedział" Smile może ktoś więcej wie na temat legalności tego procederu???
Odpowiedz
#3
A ktos co w studni znalazł ?
Odpowiedz
#4
W studni to może wyciągniesz jakieś pordzewiałe wiaderka i nic poza tym!!! :-D
Odpowiedz
#5
Wiesz Gąsior może jestem zbyt mało doświadczony w porównaniu z Tobą ale znów ośmielę się powiedzieć że pie....ysz głupoty jak potłuczony.
Na magnes pierwsze co to studnia i stawiki.
Wiesz pewnie to tylko mrzonki i matactwa ale mówi się że studnia to świetny schowek. A jak trzeba się pozbyć czegoś niedozwolonego to studnia pod chałupą nadaje się świetnie.
Ale co ja tam wiem , to tylko plotki , a w studniach same wiaderka i to dziurawe :-D :-D :-D
Odpowiedz
#6
Posłuchaj nie jestem jakimś bożkiem żebyś mnie tutaj jakoś wywyższał :padam: a niektóre komentarze możesz zachować dla siebie... jak chcesz to możemy się cisnąć ale to nie ma sensu. Ja mam własne zdanie ty masz własne zdanie proste!!! :zly: :zly: :zly: Rzucałem trochę takim magnesem i wiem jak go ciężko odczepić od powiedzmy takiego wiaderka zassanego w mule!!!! :yes: (do studni nie wejdziesz i nie odczepisz magnesu)
Odpowiedz
#7
Ale panoie nie kłóćcie się to to sensu nie ma . Dzieki za wskazówki i prawdopodobnie kupie sobie taki magnes bo mi brakuje kilku wiader do domu a byc moze i na cos trafie hehe Babcia kiedys jak czysciła studnie znalazła srebrna zastawe . No spróbować mozna :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Jeżeli Ty wyciągałeś ze studni tylko wiaderka to nie znaczy że studnie są puste. Od zawsze w studniach ukrywano świetne kąski. Masz choćby przykład: srebrna zastawa. Choćby trzeba wyciągać magnes ze studni samochodem to zawsze jest to pierwszorzędne miejsce do sprawdzenia.
A pisaniem że tylko wiaderka są to tylko zniechęcasz.
Trzeba być gotowym na przyłożenie trochę siły bo coś się przykleiło - to jest wkalkulowane w kupno magnesu.
Odpowiedz
#9
Nie kwestionuje twojej opinii. Oczywiście że spróbować można!!! To nie podlega dyskusji... może coś tam ciekawego znajdziesz!!! powodzenia :wypas:
Odpowiedz
#10
To ja powiem coś od siebie :mrgreen: Jezeli masz dookoła mase miejsc gdzie uzywac magnesu to ok Smile Ale jesli nie to nie oplaca sie wogole Tongue W rzece raczej nic nie znajdziesz bo wszystko juz wyplukane, zostają jeziorka, stawiki i studnie Big Grin A tam tez bywa roznie Smile

Chcesz to moge cie sprzedac magnes Tongue z liną
Odpowiedz
#11
a za ile ?
Odpowiedz
#12
Panowie jest gg jest e-mail są prywatne wiadomości! Targu dobijajcie poza forum!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości