Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!!
#1
WITAM NA FORUM ZNALAZŁEM TAKI OTO POST

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.lodz-eksploracja.org/viewtopic.php?f=23&t=1405">viewtopic.php?f=23&t=1405</a><!-- l -->

Czy to ma jeszcze jakies właściwosci wybuchowe ? Jaki to pocisk ?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Zauważyłem ze to po lewo na gorze to chyba łuska . Zawiadamiać policje ?
Odpowiedz
#3
Z reguły, takie przedmioty były wmurowane, przy odbudowie, "na pamiątkę" trafienia budynku.
Pewnie jest to pusta skorupa po pocisku.
Poszukaj postów o kościele w Kurowicach. Tam tego mnogo...
Odpowiedz
#4
Nie wiem :śmiać sie czy płakać!!!
Odpowiedz
#5
kropi a z czego niby
Odpowiedz
#6
A choćby z tych,,właściwości wybuchowych"
Odpowiedz
#7
no wiesz pierwszy raz sie z ttym spotykam. kazdemu sie zdarza
Odpowiedz
#8
Przeciez te kościoły były remontowane po wojnie mase razy Tongue Na 100% są to puste skorupki na pamiątke Smile

Tak mi sie przynajmniej wydaje :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Kościół w Kazimierzu nad Nerem wygląda podobnie. W trakcie I i II wojny dosyć mocno ucierpiał więc na pamiątkę pozostawiono kilka takich artefaktów chociaż podobno w niektórych budynkach tkwią jeszcze prawdziwe urwiłapki których nikt nie chce ruszać ze względu na niebezpieczeństwo ale to może tylko legendy Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
A rozumiem ale mimo wszysko zapytałem się ksiądza o te "pamiątki" batman miał dobrze po 60 ale bardzo się zdziwił wrecz troche spanikował i powiedziąłże pierwszy raz o tym slyszy jak mu pokazałem miejsce to powiedział że myślał że to rury ech. Powiedział że popyta się przyjaciół księży i mi bardzo podziękował . Jak to mnie nazwał ? a anielskie dziecie hehe az mi sie smiac chciało :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości