Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na łęczyce !
#16
Tak czy siak życzę powodzenia i mikroskopijnych konsekwencji.
Heh...musiałeś się rejestrować drugi raz na forum?
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#17
Przez głupotę usunąłem konto i teraz nadrabiać będę Smile
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#18
:yes: Hubalczyk-jazzman to jedna osoba?
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#19
Na czas nieobecności korzystałem z konta kolegi Hubalczyka - post o skrzyni w studni został napisany przeze mnie :-)
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#20
Kolegów - to konto należy do 3 osób. Jazzman, pewien człek o imieniu Krzysiek oraz Jakub który nie mają konta na ŁFE a mają czasami pytania i ambicje. o chyba nic złego takie konto ?
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#21
Mnie osobiście nie przeszkadza,aczkolwiek może tworzyć to pewne nieporozumienia.Tutaj głos powinien zabrać admin.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#22
Trochę temat zszedł na nieodpowiedni tor, bo mieliśmy się umawiać na grzybki. Przed samymi wakacjami jest dobry czas na poszukiwania, więc może ktoś byłby chętny? Co powiecie na okolice Szweckiej Góry i łęczyckiego parku? ;-)
Odpowiedz
#23
widzę że chcesz iść przykładem kolegi jazzmana... Chyba wiesz o czym mówię?? :hyhy:
Odpowiedz
#24
Wiem o czym mówisz, ale miejsce w którym szukali chłopaki było odsłonięte i każdy ich mógł zobaczyć. Ja wybieram się w znacznie bezpieczniejsze miejsce, a poza tym w okolicach Kwiatkówka jest łąka mojego znajomego, a on na pewno pozwoli mi na jej szukać. Tak więc.... kto się pisze ;-)
Odpowiedz
#25
Przypominam iż pozwolenie właściciela terenu to tylko jedna z procedur jaką trzeba spełnić w przypadku prowadzenia poszukiwań.To tak dla tych co nie wiedzą/zapomnieli w ramach przypomnienia.



P.S Justy podaj jeszcze datę i dokładna lokalizacje :lol:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#26
Nie podaję dokładnego miejsca
Odpowiedz
#27
LUDZIE CO WY WYPISUJECIE !!! Już o tym gdzieś tu pisałem ale widzę że nie wszyscy czytali więc jeszcze raz. Każda strona tego typu jest stale inwigilowana przez odpowiednie służby ( o czym niektórzy się przekonali ).Więc jeśli nie chcecie aby w umówionym miejscu czekali na was smutni panowie to takie sprawy załatwiajcie na priw!
Odpowiedz
#28
Justy to była taka drobna dygresja z mojej strony na to żebyś uważała co piszesz.Pozdrawiam
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#29
O kurcze jeszcze nie zdążyłam przeczytać o tym na forum. :-o Dzięki za informacje. Wydaje mi się, że wykopki albo gdzieś przeniesiemy, albo odwołamy. Jeszcze raz wam dziękuję.
Odpowiedz
#30
Nie no....ogólnie fajnie się zrobiło.....sam nie wiem co powiedzieć.....chyba odpuszczę sobie Łęczycę.....Nie co bym był przewrażliwiony na punkcie inwigilacji ale......
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości