Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa łódź
#1
Witam.
Mam pytanko co trzeba zrobić by dostać się do Grupy Łódź ? Czy wiek też jest ważny bo ja mam 15 dopiero. Jakieś papiery trzeba mieć ? Jak tak to skąd je wziąć ?
Odpowiedz
#2
Aby wstąpić do SEH "Grupa Łódź" trzeba do Andyseba wysłać swoje dane osobowe imię nazwisko adres pesel datę urodzenia, napisać "wypracowanie"-kilka słów czego oczekujesz, co chcesz robić i dlaczego chcesz wstąpić do Stowarzyszenia, ponadto musisz dołączyć pisemną zgodę rodziców i mieć poparcie dwóch członków Stowarzyszenia (o to się nie martw). Jeżeli zarząd podejmie decyzję o wpisaniu Cię na listę członków, to przez rok będziesz mieć status członka kandydata. W tym czasie będziesz "obserwowany" i oceniany (czy stawiasz się na akcje organizowane przez stowarzyszenia itp) Po roku kandydatury będziesz pełnoprawnym członkiem Stowarzyszenia. Ma maila przesłałem Ci Statu SEH "Grupa Łódź". Składka roczna wynosi 50 zł, aczkolwiek może ona po następnym wzrosnąć.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
kapuje. A co można zyskać dołączając do Grupy Łódź ?
Odpowiedz
#4
Udział w legalnych poszukiwaniach, splendor, sławę i odciski i garba od ciężkiej pracy! :lol:
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
A ile jak do tej pory bylo juz takich lega;nych poszukiwan?
Odpowiedz
#6
4 albo 5 ale w obrębie jednej działki.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#7
Jakies osiagi??
Odpowiedz
#8
Poszukaj w prasie.
Przecież nie będzie Ci tu Jagoda czy Andy pisał hymnu pochwalnego... na swój temat :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości