Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sfastyka i to w bialy dzien
#1
Opisze wam kawalek z dnia wczorajszego.
Wracamy z kolegami z pracy w Poddebicach, w pewnym momencie kolega siedzacy w szoferce krzyczy zeby zobaczyc za oknem przy drodze jak jakis gostek wywiesil nasza Polską flage z wyszyta lub wymalowana na zolto sfastyka i zawiazana czarna wstazka na maszcie.W tym momencie widzialy to az 4 osoby.Flaga o wymiarach ok. 60x60 cm powiewala sobie w ogrodku, i kazdy kto tamtedy przejezdzal mogl to zauwazyc.Czyzby nasza demokracja dopuszczala takie anormalne zachowania ? W dniu dzisiejszym rozmawialem z kilkoma mieszkancami Poddebic i wszyscy wiedzieli o czym ja mowie.Poinformowali tez mnie ze juz kilka spraw sie odbylo sądownie i jakos nie moga temu zapobiec.Mnie osobiscie ta sprawa zaskoczyla , a tymbardziej ze ta flaga powiewa juz jakis czas.
Odpowiedz
#2
Cóż dla mnie sprawa jest prosta, należy zrobić wszystko aby flaga została zdjęta. Skoro organy ściągania nie przejawiają ochoty w działaniu, może by ich ku temu przynaglić np. poprzez prasę ??

Z drugiej jednak strony, żyjemy w kraju w którym za normalną rzecz uważa się noszenie koszulek z Che Guevarą, wiec może powinny nas takie rzeczy przestać szokować ?? ehhhhhh....
Odpowiedz
#3
Zółta sfastyka to jakis zakazany symbol ? Bo nie kojarzę ...
Niestety chyba nie bardzo jest podstawa do tego aby to usunąć urzędowo ...
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz
#4
Był o tym człowieku reportaż w Wyborczej 16.08.2008. Sąd i prokuratura nie dopatrzyły się propagowania faszyzmu. Gość miała badania psychiatryczne, nie stwierdzono odchyleń. Po prostu normalny świr, sąsiedzi uważają go za dziwaka. Sam twierdzi, że swastyka to starożytny symbol (racja poniekąd), a on sam zakłada państwo słowiańskie :-D
Odpowiedz
#5
Dobre!!!!!!!!!!! NORMALNY ŚWIR :lol: :clap:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Dzieki za wyjasnienie mojego tematu.Faktycznie po rozmowie z mieszkancami dowiedzialem sie ze dziwak z niego i to wielki. Natomiast panstwo ktore chcialby zalozyc nosiloby nazwe - Polandia. pozdrawiam Wink
stella napisał(a):Był o tym człowieku reportaż w Wyborczej 16.08.2008. Sąd i prokuratura nie dopatrzyły się propagowania faszyzmu. Gość miała badania psychiatryczne, nie stwierdzono odchyleń. Po prostu normalny świr, sąsiedzi uważają go za dziwaka. Sam twierdzi, że swastyka to starożytny symbol (racja poniekąd), a on sam zakłada państwo słowiańskie :-D
Odpowiedz
#7
Ciekawe
Wink :wypas: :wypas: hehe Big Grin :| Ale czy to jest dziwne Gwiazda i sierp i młoty oraz inne .. symbole totalitarnych Systemów nie śa zakazane a Swastyka mistyczny Symbol jest zakazany .. :baby: :axe: :hurra:

Brawo :hurra: :hurra: urzędy
[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
#8
Świr to mało powiedziane... Trzeba go "zgnębić" żeby sobie odpuścił...!!!! :boxing: Jak prawo nie pomaga to trzeba przejść do innych czynów...!!! :kwasny:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości