Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kargał Las
#1
Witam

Szukał ktoś moze w Kargał Lesie połozonego na zachód od granic Piotrkowa Trybunalskigo. chodzi mi o to jakie rzeczy tam wychodza?? Mam amiar się wybrać ale teraz nie ma czasu, a jak będe miał czas to nie chce go zmarnowac i niczego nie znalesć.

Pozdrawiam

Wolf
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#2
Podaj adres, to zakopiemy Ci coś w na podwórku. Nie będziesz marnował czasu na chodzenie po lesie. :-)
Leszek
Odpowiedz
#3
Nie zakopiecieSmile

A dlatego się pytam bo nie chce marnowac dnia na poszukiwania bez rezultatów bo to może bedzie ostatni wypad przed zimąSad

Pozdrawiam

Wolf
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#4
Człowieku, dlatego nazywają nas poszukiwaczami a nie znajdowaczami :-) . Jeśli nawet nic nie znajdziesz to nałykasz się zdrowego powietrza. :lol:
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#5
witaj pracuje w piotrkowie w rokszycach i kiedys wybralem sie do kargalu po200 polmosie dalem sobie luzu pzdr pochodz po polach kolo woli krzysztopolskiej :-D
Odpowiedz
#6
Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Wolf
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#7
Tu wrzuciłem nieco o walkach pod Kargałem:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://lodz-eksploracja.org/viewtopic.php?f=7&t=2518&start=23">viewtopic.php?f=7&t=2518&start=23</a><!-- l -->

Przy okazji prośba o info na priva gdyby coś ktoś znalazł tam z 1939 - nie chodzi mi o fanty, tylko o same detale z walk - czysto historyczno/badawcze podejście ... Smile
Tylko guziki nieugięte
przetrwały śmierć świadkowie zbrodni
z głębin wychodzą na powierzchnię
jedyny pomnik na ich grobie
i dymi mgłą katyński las (...)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości