Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autologowanie
#1
Przeglądałem dziś rano forum, potem przeszedłem na inne strony. Wróciłem i okazało się, że jestem wylogowany. Nie pierwszy raz to się zdarza, ale pierwszy w ciągu dwóch godzin.
Odpowiedz
#2
Gunship został o tym powiadomiony i ma interweniować :-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#3
Ok, dzięki Smile
Odpowiedz
#4
System wyloguje Cię automatycznie po około 15 minutach nie używania strony. Takie zabezpieczenie kawiarenkowe
Pozdr MJ
Odpowiedz
#5
Hm, to czemu teraz, po kliknięciu na link z informacją o nowym poście w obserwowanym temacie jestem od razu zalogowany?
Odpowiedz
#6
Xanadu a czyściłeś prywatne dane ,ciasteczka ,historie itp?Czasami po takiej operacji wyskakuje ''dzinks'' jaki opisałeś.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#7
Nie. Nic z tych rzeczy. Komp działał cały czas.
A mam inne pytanie: wydaje mi się, że admin może sprawdzić, spod jakiego IP się loguję, prawda? To może niech zerknie, czy aby ktoś np. nie próbował zalogować się "na/za mnie"? Wink
Odpowiedz
#8
Kochani aż tak mało zaradny nie jestem i raczej wiem co piszę. Paru użytkowników zwracało się do mnie z tym problemem. Mnie niestety też często wyrzuca po zalogowaniu kiedy tylko chcę wejść w jakiś dział. A ciasteczka kade zjadłem :->
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#9
Andy na zdrowie ;-) Opisałem taki motyw bo mi po czyszczeniu prywatnych danych wyskakuje taki error niekiedy.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości