Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO TO JEST ?
#1
Znalezione w miejscu gdzie trwały walki. Ale nie pasuje mi to do niczego co kiedykolwiek widziałem ... :zdziwko:


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
Kółko od fotela. Widocznie walczyli na fotelach lub fotelami! ;-D :lol: :mrgreen: :-D :krzeslem:
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Zgadza się, trwały tam straszne walki. Od północy nieprzyjaciel nacierał na fotelach na kółkach, my na fotelach bujanych dzielnie stawiliśmy opór. :lol: :mrgreen: :-D
Leszek
Odpowiedz
#4
A potem od strony lasu wjechały CPO -ciężkie pufy opancerzone i zrobiły miazgę. Confusedhoot: :lol: Nie mogłem się powstrzymać :baby:







:offtopic:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#5
Panowie proszę o spokój! Kolega Jazzmen pytał się co wykopał więc trzymajmy się głównego tematu. Nie ukrywam, że tekst: "Znalezione w miejscu gdzie trwały walki." sprowokował mnie do komentarza: "Widocznie walczyli na fotelach lub fotelami!" Nasz młody przyjacielu nie wszystko co znajdziesz w ziemi (na ziemi) w miejscu gdzie toczyły się jakieś bitwy, walki, potyczki będzie związane z tym wydarzeniem wszakże człowiek na tym terenie działał zarówno przed jak i po bitwie, a więc zarówno przed jak i po mógł coś zgubić. I twoje znalezisko tego dowodzi.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#6
Wiem o tym Jagoda. Właśnie dlatego stworzyłem ten post aby zapytać się co to jest bo do niczego nie pasowało . Swoją drogą ciekawe komentarze :lol: . Humor sobie poprawiłem hehe
Odpowiedz
#7
Jazz kiedyś wykopałem coś co wyglądało pierwotnie jak kawałek dwójnoga do MG ale stwierdziłem że to stopka od roweru i tyle. Okazało się że to rączka od patelni Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#8
Jeszcze owal i trzaskamy naleśniki :-)Na początku jazzman każdy z nas miał wybujałą wyobraźnie ogłada przychodzi z czasem ;-)
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości