Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROSPECTOR czy Fisher F4
#1
Panowie mam pytanko. Znajoma chce sobie kupić wykrywacz. Który będzie lepszy ( z nastawieniem na militarke )
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#2
Jeżeli już koniecznie któryś z tych dwóch to Fischer. Ja poleciłbym coś zupełnie innego. Zależy od gotówki przeznaczonej na ten cel.
Lepiej by było kupić Proxime albo jeżeli kasa mniejsza prostszy model Draco.
Jeżeli to jeszcze za drogo to używany Solaris. Osobiście uważam że są to modele (polskiej produkcji) dorównujące wykrywaczom zachodnim w o wiele lepszej półce cenowej.
Pzdr
Odpowiedz
#3
Solaris na militarke ? Hmmm... nie wydaje mi sie Smile Ale skoro tak uwazasz to sie nie kluce.... Big Grin Ja osobiscie uwazam ze Solaris na militarke to glupi pomysl Smile
Odpowiedz
#4
Jeżeli nie znasz tego sprzętu to nie pisz że się nie nadaje. Tryb statyczny i mix to niby na co?? - kolorek??
Odpowiedz
#5
1. To jest moje zdanie i nic ci do tego Smile Ja twoje szanuje dlatego sie z tobą klucil nie bede, poprostu wyrazilem swoje zdanie.

PS:Jestes pierwsza osobą ktora stara sie mi wpoic ze Solaris jest dobry na militarke Big Grin Oczywiscie ze sie z tym nie zgadzam...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Wracając do tematu , jeśli chcesz sie zapoznać z Prospektorem Armanda to zapraszam do siebie .
Natomiast co do Fiszera to nie miałem z nim do czynienia i nie będę się wypowiadał, jednak ze słyszenia te wykrywacze (jako firma) mają dobrą opinie .
Spróbuj nawiązać kontakt z osobą która ma F4 i może umożliwi ci bliższe zapoznanie się z tą wykrywką.
Po porównaniu jednak zawsze sam musisz zdecydować który wybrać.
Odpowiedz
#7
Kapuje. A teraz jeszcze ciut pomieszam. A jakbym dodał jeszcze do wyboru Smętka to co byście polecili ??

Tak więc
Fisher f4, Prospector, Smętek ?

Przypominam militarka ;-)

Wszystkim którzy już pomogli lub dopiero pomogą składam serdeczne Bóg zapłać hehe
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#8
Smętka ma chyba jeszcze nasz prezes Jagoda i kilku innych użytkowników forum więc nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem dostepu (w celach poznawczych i wymiany opinii) do tego sprzęciora ;-)
Ja chodziłem z takim wykrywaczem przez 2,5 roku ale do moich potrzeb był niezbyt odpowiedni ,zmieniłem go na sprzęt najpierw typowo dynamiczny , a obecnie uniwersalny.
Nazwy nie wymienie bo jestem też m.in. dealerem tych wykrywaczy i możesz uznać wypowiedź za stronniczą.
Ponawiam swoja radę : przed zakupem postaraj sie zapoznać bezpośrednio ze sprzętami które bierzesz pod uwagę i dopiero decyduj.
Ilu jest użytkowników tyle będziesz miał wypowiedzi więc musisz ostatecznie kierować się swoimi kryteriami i swoim rozumem.
Przejrzyj też inne fora tematyczne i postaraj się spojrzeć na wypowiedzi obiektywnie zwłaszcza że wiele osób wypowiada się powielając sterotypy nie mając nawet danego sprzętu w ręce .
Odpowiedz
#9
Dzięki resty. Rozejrzę się :yes:
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#10
Z tej trójki proponuję zrezygnować! Na Smętka nie mogę powiedzieć złego słowa ale ostatnie modele Rutusa wzbudziły moją sympatię! Gdybym dysponował wolnymi funduszami pewnie bym sprzęt zmienił. Słowem jako użytkownik Smętka polecam Rutusa!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#11
Najlepiej mieć 2 wykrywacze np: Smętka i ace 250 tak jak ja przez jakiś okres czasu miałem... i bez problemu ide na militarke albo na monetki :-D Wiem że większości forumowiczów na to nie stać ale takie jest moje zdanie... a tak przy okazji, ciekawe jak się sprawuje tryb MIX w PROximie??
pozdrawiam!! Smile
PS: jeśli chodzi o te wykrywacze to Smętek wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem (Cena, osiągi) :yes:
Odpowiedz
#12
Tryb mix w PROXIMIE jest trybem dość wymagającym .
Żeby z niego w pełni korzystać należy najpierw dobrze sie zapoznać z trybem statycznym i dynamicznym (osobno) i dopiero wtedy próbować mix-a.
Tyle że PROXIMA nie jest tematem tego postu i te rozważania nie wnoszą nic nowego do tematu.
Hubalczyk nadał temat więc sie go trzymajmy, bo zrobi się bałagan .
Odpowiedz
#13
Miałem F4 niedawno w ręku. Nie powiem, całość robi wrażenie poważnego sprzętu, ale wystarczyło wejść w pod druty wysokiego napięcia i sprzęt dostawał szału... Pikał, gdzie by się go nie skierowało - oczywiście podnoszenie go do góry dawało ten sam efekt. Dla odróżnienia, mój banalny Bounty Hunter nie reagował na to wcale i skanował ziemię bez żadnych takich sensacji. Wydawało mi się, że zasięg pola od takich drutów ma w promieniu, czy też średnicy ok. 1,5 metra więc skąd te zakłócenia? Tego już nie wiem, ale dzięki temu, że tak właśnie było pod każdą linią, gdzie chodziliśmy z kumplami - wyjmowałem monetki tam, gdzie reszta musiała wyłączać swoje sprzęty i przechodzić dalej ;-)
Na szczęście, tego typu linie trafiają się wystarczająco rzadko, aby się nimi specjalnie nie przejmować.
Odpowiedz
#14
Wszystkim dziękuję za pomoc!!! ja zaczynam zbierać na Smętka a znajoma kupuje Proxime . Pozdrowienia dla wszystkich :band:
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#15
Ostatnio ktoś oferował smętka w ogłoszeniach na forum. Smile
A po nową proxime zapraszam do siebie lub na najbliższy M.W.B. :cwaniak:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości