Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROSPECTOR czy Fisher F4
#16
Mały offtop.
Co to za smętek? Big Grin
Który to wykrywacz?
Odpowiedz
#17
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.lodz-eksploracja.org/viewtopic.php?f=22&t=2475">viewtopic.php?f=22&t=2475</a><!-- l -->
Odpowiedz
#18
Pozornie wydaje się być interesującym sprzętem, ale chyba pozostanę na razie przy swoim BH.
Przynajmniej, pod względem konstrukcji - wiem, że nie ma takiej siły, aby rozwalił się tak szybko, jak to miało miejsce w oryginalnym mocowaniu :kwasny:
Dzięki za link Smile
Odpowiedz
#19
A jeszcze trochę pomęczę. Co by było lepsze ? Smętek + Ace 250 czy sprzedać kanarka i zainwestować w proximę ?
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#20
To tylko zależy od własnych upodobań... od dłuższego czasu posługuje się takim zestawem i jestem zadowolony... :-D Czekam na zdanie innych kolegów POZDRO!!!!
Odpowiedz
#21
Oj hubalczyk może lepiej kup klaser i zbieraj znaczki? Taniej, bezpieczniej i bez tego typu dylematów?
Pozdr MJ
Odpowiedz
#22
Jagoda o to się nie martw :-) Mam 5 klaserów hehe

Pytam się bo nie chce później żałować... I w sumie taniej będzie kupić sobie Proximę bo sprzedam kanarka i dołożę od siebie. Pytanie czy Proxima ma lepszy zasięg od kanarka na kolor ?
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#23
Hubalczyk poczytaj trochę w "googlach"... gwarantuje Ci że znajdziesz informacje na ten temat... Smile
Odpowiedz
#24
Proxima, kanarek, smentek, fisher, dukat IV, bounty hunter whites, viking armand. a i tak wszystko opiera się na szczęściu!
Pozdr MJ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości