Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zebranie stowarzyszenia - wrzesień- wyjątkowo poza Łodzią
#1
Po przerwie wakacyjnej powracają cykliczne spotkania członków i sympatyków stowarzyszenia w pierwszy piątek miesiąca.
We wrześniu wyjątkowo zamiast w łódzkiej szkole na Czernika (siedziba stowarzyszenia) zebranie odbędzie się w terenie .
Czekamy na was w piątek za Sieradzem w miejscowości Pustelnik koło Dębołęki o godzinie 18,30 , po zebraniu przewidziana mała integracja przy ognisku (kiełbaski i piwo każdy załatwia we własnym zakresie :zdrowko: )
Odpowiedz
#2
Czy ktoś ma wolne miejsce w samochodzie?
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#3
Myślę że dla Vice prezesa coś ktoś znajdzie :cwaniak:
Ja jadę jak tylko dzieciaki ze szkoły wrócą.
Na podróż trzeba liczyć około godziny.
Odpowiedz
#4
Jak uda mi się wyciągnąć szwagra to podjadę.
Odpowiedz
#5
Ooo! to już jesteś w domu?
Wezmę ci to poświadczenie udziału w szkoleniu WKZ-tu w Toruniu.
Odpowiedz
#6
Tak w piątek mnie przywieźli i teraz szlak mnie trafia jak widzę te puste, pokoszone pola
Odpowiedz
#7
Chyba doskoczę do Was w sobotę, żebyście mieli podręcznego archeologa Smile
Odpowiedz
#8
Nie chcę nic obiecywać ale możliwe że pojawi się ktoś z muzeum w Sieradzu co by pogadać luźno o ewentualnej współpracy.
Kto będzie miał ochotę zostać na weekend wskazane namioty , wałówka i popitka ;-)
proponowana nazwa spotkania po zebraniu: " Sieradzki Piknik Poszukiwaczy" :cwaniak:
Odpowiedz
#9
Będę miał nocne zmiany i nie uda mi się tego nijak ruszyć Sad
Odpowiedz
#10
Bartku masz już transport??
Jak coś to możesz zabrać się z nami. Jedziemy około 17-18. Jak coś pisz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości