Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie w łodzi i jaki wykrywacz??
#1
Witam, jestem nowy uzytkownikiem i chciałbym sie dowiedzieć gdzie w Łodzi moge kupić wykrywke.
Poza tym jako laik -jaki wykrywacz polecacie??
Troszke info -kontakt z wykrywką miałem (posiadam Jabla ale jest to klasyczny zbieracz złomu) i potrzebny jest mnie lepszy sprzet.Na co jestem nastawiony- militarka ale również monetki i drobniczka z tym związana,gotówka jaką dysponuje to do 1600pln jak narazie może 1800 ale nic poza.
Czytałem troszke ma tematy różnych wykrywek ,ale cały czas mam mętlik w głowie.
Prosze o pomoc i opinie użytkowników i znawców ,bo ja tez wiele rzeczy słyszałem.
Z góry dziekuje za pomoc
#2
Wiec tak... I do tego i do tego ? Polecałbym fishera f4 . A jak oddzielnie to na militarke proponuje Smętka bo się go chwali na forum a na monetki sadze że Kanarek wystarczy na początek. Nie masz co przepłacać :-P Możesz kupić sobie tańszy sprzęt a potem zadecydować co chcesz kopać.
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
#3
no właśnie co do kanarka to często na różnych forach są opinieże coś jest nie halo .A do kopania raczej militarka a monetki jako dodatek
#4
Robal polecam Rutusa Solarisa lub młodszego brata Proksimę.Dobry na wszystko.A po szczegóły zwróć się do kolego Rasti-ego.Gdzieś go znajdziesz na tym forum a najszybciej na Weteran Bazarze 17 stycznia.
#5
Jak ja zaczynałem kopać tez bylem nastawiony na wszystko Smile Ale kupilem ace 250 i wogole nie zaluje, super sprzet i bardzo szybko wciągnie ci po uszy w to wszystko i bedziesz chciał wiecej. Jesli chodzi o mnie to wg mnie kup Ace 250 a jesli jestes uparty na ta militarke to mozesz sprowac z Proximą Smile
#6
U mnie możesz się zaopatrzyć w wykrywacze Garrett ,Armand ,Penelektronik oraz Rutus.
Jestem oficjalnym dystrybutorem tych wykrywaczy na nasz region .
Tel.602-688-672.
Sprzedaje w cenie importera(Talcomp-Garrett-y) i producenta(Rutus-y).
Armand-y i Penelektronik-i możesz wynegocjować poniżej ceny producenta.
aktualne ceny znajdziesz w ogłoszeniach lub na moich aukcjach na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.swistak.pl">www.swistak.pl</a><!-- w -->
#7
dzięki wielkie tego typu info poszukiwałem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości