Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNA SPRAWA - SPRAWA WIEKU
#1
Czołgiem szanowne gremium.
Otóż może się okazać że włożę kij w mrowisko ale chciałbym wiedzieć w jakim wieku są ludzie, którzy czynnie działają na naszym forum.
Dawno mnie tu nie było i dziś spędziłem sporo czasu by poczytać posty.
Czasem debaty są ciekawe i treściwe, czasem zaś mam wrażenie że młodzież dorwała się do klawiatury i wylewa na forum swoje hmmm... ciężko nazwać, gorzkie żale.
Zatem czy nie będzie problemem dla Was, by podawać swój wiek przy avatarku??
Myślę że to nie wstyd... w końcu pasja jest dla każdego, tak dla 12 jak i 60latka.

Pozdrawiam
Sturmvogel
Odpowiedz
#2
Propozycja ciekawa, ale możliwość podania wieku istnieje w profilu użytkownika. Większość jednak tego nie robi.
Pozdrawiam.

Magnes
Odpowiedz
#3
Dobry pomysł! Zobaczymy ole odwagi jest w naszych nowych kolegach!
No chłopaki Hubalczyk, Gąsior ujawnijcie ilość wiosen na waszym koncie!
Pozdr MJ
Odpowiedz
#4
to żeby zachęcić nowych ja mogę zacząć jako ...ani nowy ani weteran (coś w pół drogi) - 29.
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#5
Jagoda widze że mnie traktujesz jako zwykłego "spamera" i "off topowca" :kwasny: No cóż... mam 17 lat Jeśli ludzi kwalifikujesz wiekiem to niech Pan wybaczy Smile
Odpowiedz
#6
Idzie młodość... :lol: Ja mam 25 czyli nadal podlotek :cwaniak:

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz
#7
Po pierwsze mój wiek jest widoczny w moim profilu.
Po drugie nie znam Cię osobiście, a opinię o Tobie wyrabiam sobie w oparciu o Twoje wypowiedzi na forum,
Po trzecie znam ludzi od Ciebie i opinię wyrabiam sobie na podstawie ich wypowiedzi czy to na forum czy to w realu.
Po czwarte wiem że Twój wiek rządzi się swoimi prawami, gorzej by było gdybyś napisał że masz lat np 45 (nie obrażając czterdziestolatków).
Reasumując jak mnie widzą tak mnie piszą! A pisanie offtopów lub wypowiedzi typu "heheh dobre" powoduje, że spada poziom merytoryczny dyskusji (forum).
Pozdr MJ
Odpowiedz
#8
15 lat ;-)
A zacząłem się interesować na poważnie historią od pierwszej gimnazjum. Wykrywacz od roku :mrgreen: Faktem jest że ma się krótki staż :lol:

A wy kiedy zaczęliście?? Chyba dużej różnicy nie było?
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#9
Witam.Właśnie niedawno zaliczyłem 33 wiosenkę.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#10
16 ;-) - choć temat jest stary to wrzucę mojego posta. Może odżyje hehe
Kto nie był buntownikiem za młodu ten na starość będzie świnią.
Odpowiedz
#11
Jakoś wcześniej mi ten wątek umknął, zatem spiesznie nadrabiam zaległość, bo widzę, że poprawia on samopoczucie co po niektórym :dontgetit:
36 skończę za kilkanaście dni więc w sumie to już 37 mi grozi Smile
Odpowiedz
#12
31 mgnień wiosny :piwo:
Odpowiedz
#13
18 wiosenekWink
Odpowiedz
#14
27 i niestety licznik dalej pędzi...
Mogę zrobić w ustawieniach tak żeby podanie wieku i jego wyświetlanie było obowiązkowe.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#15
Gun, ujmę to w ten sposób. Temat został odświeżony, ale przymusu nie ma :mrgreen:
Ale wiek mógłby się wyświetlać gdzieś przy avatarze.

Pozdro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości