Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solca Wielka
#1
Chciałem się zapytać kolegów czy ktoś badał tereny Solcy Wielkiej ? ciekawe trafienia ? Wałkowałem troszkę literaturę i w internecie grzebałem i Solca wydaję się ciekawa... Proszę o relacje ;-)
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#2
Jeżeli uważasz ,że teren zapowiada się obiecująco piszczałkę w ręke i w teren. Pamiętaj ,że dla jednych dany teren będzie obfity a dla drugich nie.Wszytko zleży od Ciebie i szczęścia. Powodzenia :wypas:
"Bądź zawsze w myśli i czynach oficerem 28 p. Strz. Kan."
Odpowiedz
#3
Jak czytałeś w internecie to zapomnij o eldorado ;-)Co nie oznacza że nie warto zbadać samemu.Pozdrawiam
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#4
Zawsze jakieś tzw.g**no się trafi Smile Wszędzie warto szukać, gdzie na to czas pozwali i teren ;-)
Odpowiedz
#5
Jarek napisał(a):Zawsze jakieś tzw.g**no się trafi Smile Wszędzie warto szukać, gdzie na to czas pozwali i teren ;-)
Zapraszam kolegę Jarka do miejskiej oczyszczalni gdzie tzw.HISTORIE można explorować- :clover: POWODZENIA
Odpowiedz
#6
Nie w internecie. W książce. Wspominano o "silnym natarciu i wielu zabitych..." czy jakos tak Smile W necie to samo. Ale z tego co wiem to nikt tam nie szukał oprócz Jazzmana ( łuski naboje)

Jarek co miałeś na myśli pisząc g**** ??
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#7
mial na mysli KUPE :-)
Odpowiedz
#8
:lol:

No dobra. Dzięki za pomoc alo raczej za poprawę humoru Smile
Lece przebadać teren we wtorek. Jak wykopę jakieś g**** to na pewno zrobię fotki :yes:
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#9
GUCIO napisał(a):Zapraszam kolegę Jarka do miejskiej oczyszczalni gdzie tzw.HISTORIE można explorować- :clover: POWODZENIA

Ja nie widzę przeszkód :cwaniak:, dam np. przykład opuszczonej międzywojennej oczyszczalni w Karsznicach, gdzie były lub jeszcze są ciekawe fanty z II wojny światowej.
Odpowiedz
#10
Co masz na myśli pisząc ciekawe fanty z IIwś ? Co tam wyciągnąłeś ?
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#11
Wiesz jak by tam odkrył Eldorado to by teraz nie powiedział o tym miejscuSmileXD
Wiec albo coś było fajnego (ale już nie wyjdzie bo teren może dobrze zbadany) albo same "gówna"SmileXD


Pozdrawiam

Wolf
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
Odpowiedz
#12
Wolf napisał(a):Wiec albo coś było fajnego (ale już nie wyjdzie bo teren może dobrze zbadany) albo same "gówna"SmileXD
W oczyszczalni .....no ???.... czego jest najwięcej ? Nie wiesz !!??? :lol:
No to się dowiedziałeś ! :lol: :lol: :lol:
Leszek
Odpowiedz
#13
Nawiązując do wspomnianej oczyszczlni ścieków. Tak na poważnie proponował bym szukać na północ od oczyszczalni (w kierunku ulicy Spółdzielczej). Poniewierało się dużo różnego g…. Kiedyś była tam łąka. Poziom terenu był równy z oczyszczalnią. Później nawożono ta ziemię z budów, o ile się podniósł teren i co jest tam teraz ? nie wiem.
Pozdrawiam
Leszek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości