Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może tak dłuzsza wyprawa w wakacje ?
#1
Witam. Tak sobie w ten nieprzyjemny zimowy dzień wpadłem na pomysł.
Co myślicie o wspólnej wyprawie dokądkolwiek w Polsce ? Powiedzmy na tydzień z wykrywką oczywiście. Wiecie wspólnie się jakiś hotelik wynajmie powiedzmy na mazurach i jazda :wypas:
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#2
Hotelik na mazurach ?Big GrinBig Grin :lol: :lol:
Ile gwiazdek....? Jesli mniej niz 3 to ja nie jade... nie przywykłem to tak niskich luksusów Smile
Chcesz jechac kopac czy pić driny w termalnych źródłach ?Tongue
Odpowiedz
#3
Nie no hotle to przesada ale jakis oboz, namioty czy cos w tym rodzaju zorganizować. Fajnie by było
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#4
Jeśli fundujesz mogę wszędzie jechać :cwaniak: :-D
Odpowiedz
#5
Proponuje hotel "Gołębiowski" w Mikołajkach :-D
nawet do lasu nie trzeba chodzić , bo można coś wynając :bike:
Odpowiedz
#6
Na mazury??? HMMM... Trochę dużo min, trzeba by było w koszt wycieczki wliczyć wynajęcie sapera :lol: Może okolice Śląska? Tamtędy przebiegał szlak bursztynowy, w Nowym Targu, Rabce działo się działo ;-) . Ja polecam okolice południa, tam zawsze górale skołują wam pole namiotowe albo jakiś domek letniskowy o dobrej cenie. Wiem ja to jest, bo co roku jeżdżę na wakacje do Zakopanego i okolic, jakby tam była wycieczka to ja się piszę :wypas:
Odpowiedz
#7
Cool
Odpowiedz
#8
No bardzo chętnie, trochę wyfruniecie z łódzkiego :lol: Tylko jeszcze muszę mieć zgodę u opiekunów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości