Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy{NOWY}!
#1
witam! kupilem i mam NOWAKA V1 -szukam informacj jak sprawdza sie w terenie i czy ktos ma takie cudo.Za info.. DZIEKI :baby: nowy
Odpowiedz
#2
Jak już kupiłes to" po ptokach" teraz sam sprawdź w terenie i napisz o swoich spostrzeżeniach :-D
Odpowiedz
#3
Dzieki za odzew!!!!!!.W terenie
byłem cztery razy no i mnie zima zatakowała ale cos tam powiem: -dyskryminacja -jest ale zgadzam sie z tym że nie jest to cudo Confuseduchy: -małe fanty nie było tak żle{gwozdzie,kapsle,łuski itp-daje rade}.Zasięg jeżeli chodzi o te durze i srednie fanty to jest dobry.Sam zakopałem koparką na 2-1,5-1-0,5 m różne rzeczy i sprawdzałem jak to chodzi :-P To pierwsza moja zabawka tego typu i sam niewiem co o niej sądzić?Jestem ciekawy czy ktos z kolegów ma V-1NOWAKA i jakie są opinie użytkowników -za info dzięki :padam: -- POZDRAWIAM !!!!!!!NOWY :baby: :alien:
Odpowiedz
#4
kopara napisał(a):Sam zakopałem koparką na 2-1,5-1-0,5 m różne rzeczy i sprawdzałem jak to chodzi :-P


Witamy to tak na dzień dobry.Teraz wiemy skąd ten nick.Kolega może sprecyzować co zakopywał koparką na takich głębokościach???Bo rozumiem że nie monetę.Niezłe wykorzystanie sprzętu ciężkiego WinkWidzę że szykujesz się na konkretnego ''potwora'' skoro saperka już nie daje rady Smile Pozdrawiam

P.s
kopara napisał(a):To pierwsza moja zabawka tego typu i sam niewiem co o niej sądzić?
O wykrywaczu czy koparce? Myślę że mało poręczna w lesie jeśli chodzi o to drugie. ;-)
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#5
A czy można liczyć na pomoc kolegi z tą koparą do ewentualnych prac prowadzonych przez Grupę Łódź?
Jeśli tak to pewnie taka współpraca zainteresowała by naszego prezesa Jagode. :cwaniak:
A co do zimy to wielu poszukiwaczy właśnie na nią czekało (zwłaszacza mroźną) żeby zweryfikować miejsca podmokłe gdzie latem ciężko się poruszać .Po oznaczeniu pozycji namiaru mozna cos zorganizowac jak bedzie ciepło ;-)
Odpowiedz
#6
WITAM!zakopać to można drugą koparke itp :lol: . Na serio to kupe złomu w dużych ilościach wiadomo że nie grosz ani złotówke{potem bym nie znalazł i na browca by mi niestarczyło :piwo: }Do lasu za duża, ale gdy wiedzie krajobraz zmienia ,a kiedy wiedzie ich 10sztuk to nic oczom nie umknie :zdziwko:{-CIA-FBI-BOR-NIE MA CZEGO SZUKAĆ!!!!!!!}.A co do potworów z żiemi to............................................................................................................................................................ takie to rodzynki i budowa zamknięta a terminy gonią i wypłata cienka:construction: POZDRAWIAM Smile
Odpowiedz
#7
Cytat:witam! kupilem i mam NOWAKA V1 -szukam informacj jak sprawdza sie w terenie i czy ktos ma takie cudo.Za info.. DZIEKI nowy
Jeśli chodzi o NOWAKA to czytałem kilka postów na jego temat (poszukiwania.pl) podobno nieźle radzi sobie z głęboko zalegającymi przedmiotami... Smile więcej do poczytania na stronie ;-) pozdrawiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości