Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powoli forum upada:(((
#31
GĄSIOR według mnie forum może być właśnie remedium na zimę. Nie chodzi w nim przecież tylko o szukanie. Właśnie w tym zimowym czasie można poruszać inne tematy. Mało jest książek? Każdy na pewno z nas umie czytać (tak myślę...) Niech napisze streszczenie. Przeglądając forum widzę jakieś posty z artykułami- to o się trafi artykuł o rzekomym wraku Orła albo o niebezpiecznym bunkrze :lol: Więcej takich pisać ! Smile Można zacząć planować nowy sezon poszukiwań, wspólne spotkania czy wyjazdy. Zimą jest więcej do robienia niż do nie robienia hehe ;-) Ja np. już na mapie naznaczyłem miejsca w których będę wiosną szukać. Pewnie i tak połowa z nich to pudła ale zrobiłem co do mnie należało Smile
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
#32
Hubalczyk daje Ci wolną ręke... zasyp nas nowymi temetami do rozmowy... Smile Smile Smile

Cytat:forum może być właśnie remedium na zimę.
Przy okazji, wiesz w ogóle co to slowo oznacza?? :-D :-D

Bez odbioru Gąs Wink
#33
Ja proponuje zamknąć albo usunąc temat bo każdy się chyba już wypowiedział, a ten temat to się przyznaje nie był dobrym pomysłem xD


Pozdr

Wolf
Dźwięk artyleryjskich dział,
Rozrywających się granatów.
Na polu chwały przyszło nam...,
Walczyć za wściekłością Wehrmachtu.

Wolf
#34
Do Andyseb

Ty mnie rozumiesz ale pojąć nie możesz :yes:
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
#35
Wziąłem ze słownika bo pewnie byś nie zrozumiał gdybym ci to napisał normalnymi słowami

remedium - tolerancja, dopuszczalne odchylenie od przepisowych wymiarów (wagi, próby) w przedmiotach znormalizowanych (np. monetach); przest. środek zaradczy


Także forum to środek zaradczy na zimową nudę.
Czółko ;-)

PS: Ja wrzucę coś nowego. Ty też powinieneś ...
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
#36
Panowie mogą przejść do meritum?Czy nadal będziecie sobie wytykać oraz urządzać prywatne wycieczki??Powoli z konkretnego tematu robi się bagno...
Jak Feniks z popiołów......
#37
Trudno pojąć coś czego nie ma :-) .

Koledzy na prośbę forumowiczów robię to co powinienem zrobić dawno, moja wina, zamykam temat.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości