Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenna inicjatywa czyli: Dokąd w tym sezonie?
#1
Chciałbym zaproponować nowy wątek.
Chciałbym, żeby każdy, kto uważa, że masze ziemie łódzkie są już znane, przekopane w każdą stronę i że nie kryją już żadnych niespodzianek - aby podał takie miejscówki - dla innych. Pozornie może to się wydać dość naiwne, ale w sumie wcale nie musi takim być.
Przykład: kumpel ma działkę koło Dłutowa. Twierdził, że przeorał ją w każdym calu a i tak ciągle mu coś tam wyskakuje. Pojechaliśmy tam we trzech i znów teoria upadła. Wyszły kolejne łuski i kopiejki i fenigi...
Jeśli uważacie, że są takie miejsca - i że nie stanowią już dla was żadnej atrakcji - upublicznijcie to.
Niech inni się skuszą.
A nóż, a widelec...? Dla was strata tajemnicy lokalizacji żadna - dla innych - nowe, ciekawe zakątki, o których być może nawet by nie pomyśleli.
Być może, otworzy to nowe wątki, rozwinie stare i rozrusza ludzi. I forum.
Pozdrawiam,
Xan Smile
#2
lasy w okolicach Szczercowa, przechodzone ale zawsze coś jeszcze wyłazi.
#3
Eeerrm... myślałem raczej o konkretnych lokalizacjach... las, lasy... to dosyć duże obszary. Równie dobrze można by pisać o polach bitew nad Bzurą.
A nie było by prościej skonkretyzować tego do np.: okolic wsi takiej a takiej, na północ czy nad wschód od...? Nie spodziewam się namiarów z GPS-a, ale lasy to trochę IMO za mało.
#4
Nie wiem czy komuś się to przyda ale jak ktoś ma ochotę na berdany to zapraszam na Kwiatkówek. Mała wieś koło Łęczycy jadąc w stronę Tumu. Na polach jest pełno naboi. Ja jak szukałem tam, to co wyjście wracałem z min 30 sztukami. Jak jest ktoś chętny to mogę szerzej opisać miejsca ale raczej nie będzie problemu ze znalezieniem ;-) . Jak co to piszcie na PW.
Pozdrowienia Hubalczyk
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
#5
jezu :axe: ludziska co wy piszecie .................
#6
Nie ma terenów przekopanych. Są tylko pechowi poszukiwacze.
#7
Wolf napisał(a):Ja uważam że to dobry temat bo Ci co zaczynają przygodę z wykrywką nie będa już zakładać durnych tematów o tytule "Gdzie polatać z wykrywką żeby coś znaleść". A tu sie wypisze pare pewnych miejscówek i bedą wiedzieć gdzie w woj. Łódzkim są Eldorada łusek....xD

Pozdrawiam

Wolf
I w ten prosty sposób specgrupy też będą miały eldorado !!! :idiota:
#8
Nie przejmuj się toperz0, przynajmniej wiemy którędy nawet nie przejeżdżać a na pewno nie zatrzymywać się choćby na siusiu :-D
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
#9
toperz0 napisał(a):I w ten prosty sposób specgrupy też będą miały eldorado !!! :idiota:
Przesadzasz. Nie postawią posterunku na każdym poletku.
#10
Jak ktos bedzie miał ochote to wioski Strońsko, Beleń, Piaski ktore pozornie tez powwinny wydawac sie przeorane z kazdym nowym wypadem owocują w ciekawe fanty Smile Nie są to zadne super wypas rarytasy ale monetek, plomb, łusek, kul i tp mozna sie troszke nakopać Smile
#11
Xanadu napisał(a):
toperz0 napisał(a):I w ten prosty sposób specgrupy też będą miały eldorado !!! :idiota:
Przesadzasz. Nie postawią posterunku na każdym poletku.
Na każdym poletku pewnie nie ale dzięki wskazówkom jakie tu przeczytają będą wiedzieć na którym je postawić.
#12
toperz0 napisał(a):(...) ale dzięki wskazówkom jakie tu przeczytają będą wiedzieć na którym je postawić.
Szkoda, że jeszcze nie będą wiedzieć: kiedy Wink
#13
mysle ze troche przesadzasz toperz Smile Gdyby chcieli to by sie do nas dobrali w kazdej chwili, nie są na tyle glupi zeby nie wiedziec gdzie mozna nas spotkać :mrgreen:
#14
Więc opisujcie swoje miejscówki dalej a ja poczekam na efekty.Chodzenie po jakimkolwiek terenie z wykrywką bez zezwolenia jest w tym kraju zabronione.A poza tym cały ten temat śmierdzi podpuchą na parę kilometrów.
#15
toperz0 napisał(a):Więc opisujcie swoje miejscówki dalej a ja poczekam na efekty.Chodzenie po jakimkolwiek terenie z wykrywką bez zezwolenia jest w tym kraju zabronione.A poza tym cały ten temat śmierdzi podpuchą na parę kilometrów.
Podpuchą pewnie by było, gdybym zaprosił Cię na browarka i wystawił do wiatru.
Masz bracie problem z zaakceptowaniem faktu, że ktoś może wskazać miejsce, pójdziesz tam, jakiś chłop, który przeczytał ten wątek (albo i nie) postraszy Cię widłami albo policyjna obława siedząca za każdym krzakiem - dniem i nocą - przetrzepie Ci życiorys i będziesz miał "dowód" podpuchy?
Nie osłabiaj mnie, proszę :lol:
I druga sprawa - chodzenie z wykrywaczem - nawet po centrum miasta! nie jest przestępstwem. Uwierzysz w takie hopy?! Big Grin W innej sytuacji sprzedaż i posiadanie ich bez odpowiednich zezwoleń były by też niezgodna z prawem.
Za to faktycznym przestępstwem za to jest już bycie przyłapanym na wbiciu saperki w ziemię, na kopaniu dołka i tym podobnych działaniach.
Detali już chyba nie trzeba Ci tłumaczyć, prawda?
Chociaż, jeśli dotąd wierzyłeś w ten mit, to kto Cię tam wie...

Reasumując: Boisz się iść tam, gdzie ktoś coś podpowiada? Nie idź więc. Nikt Cię do niczego nie zmusza. :-o
Ale przestań utyskiwać, jacy to ludzie są podstępni i jak czyhają na każdego naiwniaka... Są, ale nie w tym akurat przypadku. A przynajmniej ja nikim takim nie jestem.
Wątek mógł zdechnąć własną śmiercią omijany szerokim łukiem - najwyraźniej jednak jest jakieś minimalne choćby na niego - zapotrzebowanie.
A komu jest niepotrzebny - niech go sobie omija Smile
I proszę o nienadymanie się, obrażanie i takie tam... Nie było w tym niczego dosłownie osobistego - wszak nawet się nie znamy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości