Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwania w okolicach Łęczycy
#1
Siemanko !
Mam pytanie. Szukał ktoś w okolicach mojego miasta ? Jakie trafienia ?
Jest ktoś chętny na wspólne szukanie ?
(Jazzman jesteś oficjalnie proszony abyś nie odpowiadał na to pytanie z racji tego że właściwie zawsze szukamy razem :mrgreen: )
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#2
Witam.Ze względu na to że zawsze miałem ochotę na poszukiwania w tych okolicach chętnie wybiorę się na wspólne wykopki.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#3
No i zobaczymy.... :axe: Frajer Cool Jak coś to też się piszę :-D
Odpowiedz
#4
Witam.Mimo, że nie jestem z łęczycy to pracuje w tych okolicach więc chętnie bym sie przyłączył
Odpowiedz
#5
Słyszałem że zatrzymano dwóch poszukiwaczy z Łęczycy przeszukujących koryto Bzury :clap: Dalej opisujcie gdzie szukacie a niebiescy już tam na was czekają :krzeslem:
Odpowiedz
#6
jazzmana i hubalczyka coś ostatnio nie widziałem na forum :-D Może to właśnie oni... :lol:
Odpowiedz
#7
Szukali na łąkach w pobliżu grobli . Co racja to racja ze po jazzmanie... Sad Mnie przy tym nie było ale gadałem z Jazzmanem i wyszło. CO przy nich znaleźli to śmiech. Same śmieci ( 2 łuski i szrapnel, i ten drugi miał jeszcze 1 kopiejkę z 1899) Co będzie dalej nie wiem... 3 kilometrowy pościg :lol: trochę jak prison break ;-) Jazzman wróć !
Run Forrest ! Run !!!!!! - Jenny Curran do Forresta Gumpa ( jazz żadnych skojarzeń z tobą )
Odpowiedz
#8
A tydzień temu też tam się kręciłem..............
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#9
07 kwietnia 2009

Młodzi pasjonaci historii
04.04.2009 roku funkcjonariusze patrolówki zwrócili uwagę na dwóch młodych mężczyzn, którzy z zapałem, wykrywaczami metalu szukali „skarbów” w korycie rzeki. Na widok mundurowych zaczęli uciekać. Po 3 kilometrowym pościgu zostali zatrzymani i przewiezieni do budynku komendy w Łęczycy. Poszukiwaczami okazali się 21 i 15 – letni mieszkańcy powiatu łęczyckiego. Na miejscu zajęli się nimi śledczy. W trakcie przeszukania znaleźli przy nich różnego rodzaju metale między innymi: łuski, monety, naboje, kulki ołowiane i tym podobne. Starszy z pasjonatów usłyszał już zarzut posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia. Materiały dotyczące młodszego zostaną przekazane do Sądu dla Nieletnich. Sprawa jest rozwojowa, ponieważ powołany biegły musi wypowiedzieć się co do wartości historycznej rzeczy znalezionych w domach zbieraczy. Między innymi od jego opinii będzie zależał dalszy bieg postępowania oraz ewentualna dodatkowa odpowiedzialność karna zbieraczy. Należy również sprawdzić czy w trakcie poszukiwań nie zniszczono miejsc podlegających ochronie zabytków. Kodeks karny za posiadanie broni palnej lub amunicji bez wymaganego zezwolenia przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. :zdziwko: :zdziwko:

Ojjj...Biedny jazzman :cwaniak: :lol: :lol: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :construction:
Odpowiedz
#10
Nie rozumiem tylko dlaczego uciekali....dochodzi zarzut stawiania oporu umundurowanym funkcjonariuszom......
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#11
Skoro ten starszy mial przy sobie jakis pocisk to podczas tych 3 km ucieczki mogl to wywalić... Ogolnie mogli wywalic wszystko i palic frany ze tylko sobie spacerują z wykrywkami i nawet ich nie wlaczyli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Dyskutujecie o faktach.
Jak było, tak było i inaczej nie będzie.
Każdy jest mądry po szkodzie, ale jak się jest samemu w takiej sytuacji i zaczyna się robić gorąco, ciężko myśleć racjonalnie.
Odpowiedz
#13
Srogo ... :console:
Odpowiedz
#14
Przepraszam ale ja nigdy nie spierdzielełem przed mundurowymi.Miałem tych spotkań tylko 6 jak dobrze pamiętam i zawsze można się było dogadać.Oczywiście samochodzik mi przetrzepali ale znależli sam złom,tzn.żadych gadżetów podchodzących pod ciężkie ustawy.Raz pan oficer spytał po co mi łuski że lepiej zbierać puszki alu,bardziej się opłaca.
Powiedziałem że zawsze mnie interesowałe historia i takie tam,a znalezione rzeczy po prostu zbieram.Oczywiście mnie spisali.Raz przyjechali "chłopaki" z mojego miasteczka na rozmowę.Podjechali pod klatkę i ładują się na górę.Trochę sąsiedzi się dziwnie patrzyli, Cool ale pogadaliśmy obejrzeli "zbiory" i pojechali.
Zaznaczam że ja nie zbieram żadnej amunicji ani nie posiadam w domu "Istotnych elementów broni".
Pozdrawiam :baby:
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości