Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy
#70
Panowie
Po pierwsze zabiorę głos jako Admin. Rozumiem oburzenie wszystkich zainteresowanych tematem, ale dyskutujmy jak cywilizowani ludzie!
Po drugie zabiorę głos jako sprawca całego zamieszania. Przyjazd ekipy TV to niestety moja sprawka, o szczegółach nie będę pisał, jeno o zamiarach jakie mi przyświecały. Liczyłem na to, że stawi się silna grupa, każdy będzie miał okazję pochwalić się swoimi dokonaniami, opowiedzieć o planach, a przede wszystkim zrobienie takiego materiału ma/miało na celu walkę z lansowanym ostatnio przez KWP obrazem poszukiwacza-eksploratora jako zwykłego złodziej okradającego stanowiska archeologiczne (aresztowania z początku kwietnia - Przygłów) oraz żeby powiedzieć ludziom wprost, że to coś dziwnego w lesie to nie stacjonarny betonowy kosz na śmieci (przez co zaoszczędzić kolejnych porządków na posprzątanych obiektach). Zdjęcia były robione na obiektach (obiekcie), na którym było umówione spotkanie właśnie po to żeby każdy z przybyłych mógł zabrać głos (Jeśli chciałbym robić lanserkę umówiłbym się kiedy indziej i sam i powiedziałbym wprost "JA tego dokonałem"). Daleki jestem od przypisywania sobie cudzych zasług, szczególnie że do tego dzieła nie przyłożyłem się najmniejszym palcem, nie mniej chyba wszyscy są świadomi, że TV robiąc jakiś materiał wymaga jeśli nie samego głównego bohatera to chociażby podstawowych danych personalnych (imię, nazwisko) bo informacja że Manian z Wolfem i Adiutantem posprzątali bunkry w materiale nie pójdzie ot taki standard dziennikarski. Chwała wszystkim którzy włożyli w oczyszczenie tych obiektów własną pracę, serce, czas, pot, krew i łzy. Jednocześnie przepraszam, że z tą TV tak wyszło, nie to było MOIM zamiarem!!
Co do nieszczęśliwych wypadków bywają rozumiem również, że nie miałeś ochoty, po ciężkim wypadku siadać do kompa i pisać, że akcja odwołana jeśli nie ty to ktoś inny. Nie mniej szanuj również czas innych, bo np. ja do miejsca spotkania bagatela miałem tylko 70 km w jedną stronę. Czekałem ponad godzinę i poczułem się zwykle zlekceważony. Nikt się nie zainteresował czy będziesz może dlatego, że jedyny kontakt jest z Tobą przez to forum (nie dysponuję Twoim nr gg ani tel.)
Być może jestem idealistą ale liczyłem na to, że razem zrobimy coś fajnego, coś co pokaże że po pierwsze potrafimy działać wspólnie, po drugie zmieni obraz eksploratorów, po trzecie zintegruje środowisko; a tym czasem wyszło typowe polskie bagienko kłótnie, lekceważenie innych kradzież cudzych zasług, podziały na My, Wy, Oni itp. Jak widać nie DOROŚLIŚMY jeszcze do współpracy, a być może po prostu zabrakło jednego elementu jakim jest łączność bezpośrednia (tel).
Marcin J.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy - przez Jagoda - 20-04-2009, 08:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości