Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy
#5
Adiutant napisał(a):Póki co dla ułatwienia pracy skupmy się tylko na północnej stronie tj. właściwym terenie poligonu

Na czym ma polegać rewitalizacja tej strony ? 3 znajdujące się w lesie tobruki są czyste ( wybranie z nich liści zajmie po 20 minut ). Schron w Barkowicach znajduje się na środku pola. Kolejny, ten pod górką przy zalewie jest całkowicie zasypany. Czyszczenie okopów to akcja która chyba raczej nas przerośnie. Chociaż większość z nich jest czysta to jest kilka miejsc gdzie urządzone są śmietniki. Po poligonie nie został nawet jeden ślad ( no może dół po kuchni i zasypana studnia ). Jestem jak najbardziej za ogarnięciem schronów i naniesieniem ich na mapy ale nie wiem co można zrobić tam poza tym. Powinniście raczej dokończyć robotę, którą zaczęliście przy tym z dobudówką ( np. zabezpieczyć jakoś to wejście żeby się nie obsypywało ). Moi zdaniem skupić należało by się właśnie na tobrukach przy skarpie. Tam jest największy bajzel i to one wymagają rewitalizacji. Ja jestem do dyspozycji od sierpnia na razie jestem zajęty pisaniem pracy :-) . Jeśli skrystalizuje się jakiś konkretny pomysł postaram się pomóc.

P.S Wiecie może co się stało ze schronem, który znajdował się w Barkowicach za kapliczką ( na wprost starej szkoły) zaraz przy tej polnej drodze prowadzącej do starego młyna? Miejsce podobno obecnie jest ogrodzone, a na samym obiekcie zostało coś postawione.

Pzdr
...bo w rzeczach pamięć o umarłych tkwi...
------------------------------------------------------
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Poligon 25 p.p. oraz umocnienia klina Pilicy-Luciązy - przez Manian - 28-03-2009, 19:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości