Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artykuł w GW na temat "niemieckich" GRH
#3
Wyborcza pisała już wcześniej przy jakiejs okazji - zresztą w tym artykule tez jest nawiązanie. Te GRH od Waffen SS miały problem ze stronami internetowymi - a mianowicie umieszczały niepełne info o tym co te jednostki robiły podczas wojny - jakoś się nie zająknęli że to były formacje zbrodnicze itp.
Powinniśmy być wyczuleni - bo za jakiś czas nikt nie zwróci uwagi że znajdzie się gosciu co bedzie gadał że gestapowcy to tacy policjanci ktorzy dbali o porządek na terenach pod administracją III Rzeszy...
Czytałem też w tym artykule fragmenty z dyskusji z forum jednej z tych GRH - wg mnie to juz podpada pod prokuratora - bo ci goscie uwierzyli że na codzien są ss-manami i w dialogach miedzy sobą powołują sie na to co powiedział Himmler. Dla mnie to propagowanie tresci nazistowskich.
Widocznie częsc z tych ludzi omyłkowo tylko posiada obywatelstwo polskie - a gdyby mieli taką okazję pewnie chetnie podpisaliby volksliste...
Wg mnie w Polsce nie powinno byc GRH które w nazwie i wprost nawiązują do odtwarzania formacji ss lub podobnych. Niemcom jakos do głowy to nie przychodzi by sobie robić ss reenactment! Przynajmniej oficjalnie...
Za to Polacy mordowani podczas wojny zakładają mundurki...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Artykuł w GW na temat "niemieckich" GRH - przez Ivan - 05-06-2008, 13:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości