Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okopy w lesie koło Janinowa
#1
Korzystając z pięknej pogody wczoraj uderzyłem pokręcić na bajku i jednocześnie zrobić mały rekonesans po kilku fajnych miejscach. Najpierw I-wojenne okopy koło Janinowa. Zajeżdżam i..musiałem trochę ich poszukać bo wsio zarośnięte i zasypane liśćmi. Poza tym od jakiegoś czasu jest tam systematycznie robiona wycinka drzew i hmm, trochę te okopy poniszczyli Sad .Potem zacząłem szukać cmentarza, który miał się rzekomo znajdować koło leśniczówki Janinów. Nie znalazłem :zdziwko: . Od miejscowych dowiedziałem się, że tu takiego nie ma. To po co jest zaznaczony na mapach i tablicach znajdujących się w tym lesie? :cenzura: . Na koniec skoczyłem na cmentarz w Niesułkowie. Wszystko jakby zapomniane, stare znicze, liści pełno no i w jednym miejscu płotek jest rozebrany. W dalszej części tego lasu jadąc w stronę Woli Cyrusowej natknąłem się na resztki okopów(chyba). Refleksyjnie stwierdzam, że za parę latek z okopów nic już chyba nie zostanie oprócz zdjęć, które robią różni pasjonaci i osoby pragnące zachować je dla kolejnych pokoleń...smutni mi Sad
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Okopy w lesie koło Janinowa - przez maciejfloyd - 29-10-2009, 12:43
Re: Okopy w lesie koło Janinowa - przez Gość - 29-10-2009, 13:49
Re: Okopy w lesie koło Janinowa - przez maciejfloyd - 29-10-2009, 14:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości