Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sępy Starożytności
#3
Rozumiem,że wiele grup,oraz różnych organizacji poszło jedynie słuszną drogą jaką jest wstąpienie do PZE.Jest to wybór taki ,nie inny ,czy słuszny? to też się okaże.Jak słyszę o pomysłach takich jak karta poszukiwacza,to nie wiem,czy się z tego śmiać? ,czy też płakać?Skąd wzięło się to całe przeświadczenie ,że jak się będzie w jakieś organizacji,i będzie się płaciło myto w postaci składek-to wszystko będzie cacy.Będziemy sobie eksplorować jako jedyni namaszczeni-dajcie nam jeszcze odpowiednie środki,a wyłapiemy tych niezrzeszonych.Jeden sympatyczny pan obliczył jaką to by nasza Najjaśniejsza uzyskała kasę,gdyby wprowadziła jego super pomysł-czyli wprowadzenie karty poszukiwacza(celowo nie podaję ile by zyskała-by nie kusić urzędników)Kartę mogli by uzyskać tylko obywatele RP,oczywiście niekarani,pomysłodawca nic nie wspomina,czy inne wyznanie niż ogólnie akceptowane było by przeszkodą w uzyskaniu takowej karty?Ja jako zatwardziały przestępca oczywiście odpadam na przedbiegach,i z tym wyznaniem lipa.Tak więc szanowny kolego,to w naszej  ojczyźnie jest pomysłów bez liku-jak by ten problem dobrze ugryźć.A najlepiej by w paszczy gryzącego co nieco zostało.Ja osobiście jestem za normalnym prawem,prawem które każdego obywatela traktuje na równi.Tu jest sedno całego problemu-ktoś powie,że to utopia w czystej postaci,to od nas obywateli zależy w jakim państwie będziemy żyć-ponieważ państwo to MY.Warto popierać każdą najbardziej zwariowaną inicjatywę która choć odrobinę przybliży nas do demokracji-pozwalając tym samym wyrwać się z okowów feudalizmu.
Opinie zawarte w powyższym poście są moimi opiniami prywatnymi-nie zamierzam w żadem sposób kogokolwiek przekonywać do ich słuszności-ani też,narzucać ich -jako jedynie słusznej drogi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sępy Starożytności - przez Gladius55 - 20-01-2020, 17:30
RE: Sępy Starożytności - przez limp83 - 20-01-2020, 18:19
RE: Sępy Starożytności - przez Gladius55 - 20-01-2020, 19:53
RE: Sępy Starożytności - przez halskir - 20-01-2020, 22:31
RE: Sępy Starożytności - przez Gladius55 - 21-01-2020, 00:08
RE: Sępy Starożytności - przez halskir - 21-01-2020, 00:37
RE: Sępy Starożytności - przez Gladius55 - 21-01-2020, 01:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości