Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kępa Wyszogrodzka - Poszukiwania śladów olendrów 26.04.2015
#9
Kaziu , impreza zamknięta dla ... , a zamknięta lista wyjazdowa to dość duża różnica.
Rozmawialiśmy w przeddzień wyjazdu prawie 20 minut o różnych sprawach i Wspominałem ci też o pewnej inicjatywie która ma być wyłącznie dla klubowiczów z uwagi na ograniczenia przestrzenne - może te dwie sprawy źle skojarzyłeś .
Co do ostatniego Wyszogrodu wyraźnie mówiłem że jedziemy na zaproszenie MSHE a nie że to nasza impreza.Znacie mnie wszyscy na tyle dobrze że wiecie że podczas jednej rozmowy przekazuje różne niezwiązane ze sobą informacje o różnych sprawach i stąd przy złym połączeniu tych informacji mogą wychodzić takie chocki-klocki
Zresztą przeczytaj z dystansu ten swój wpis i sam oceń czy w ten sposób sformułowany post nie jest sianiem fermentu między znajomymi.
Patryk sie od razu oburzył i słusznie bo to nie była nasza impreza , ale otwarta też nie była co potwierdził Robert . Emaile o akcji dostały tylko niektóre osoby i stąd uzgodnienia przed wyjazdem ile osób można ze sobą zabrać i brak info na forach ogólnodostępnych.
Normalna sprawą jest też że skoro należę do klubu Eksplorer to klubowicze będą mieli pierwszeństwo we wszelkich wyjazdach które organizuje.
Na Brzeziny do Radka lista była otwarta dla wszystkich chętnych i tam decydowała kolejność zgłoszeń a nie przynależność klubowa.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kępa Wyszogrodzka - Poszukiwania śladów olendrów 26.04.2015 - przez resty - 07-05-2015, 17:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości