Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bomba ekologiczna w Aleksandrowie Łódzkim?
#5
(19-09-2019, 10:21)mruczka napisał(a): jakoś się ta sprawa rozwiązała? Mam nadzieję że tego tak nie zostawiono
Cisza. Z tego co nieoficjalnie wiem policja prowadziła dochodzenie, ale nikt nie udziela informacji jak sie skończyło.  Najpierw na to miejsce zostały nawiezione ogromne ilości gruzu budowlanego, następnie zostały wywiezione, cały teren został zrównany spychaczami, Miejsce gdzie był młyn i podczas spacerów na tym miejscu znalazłem przez przypadek monetkę z czasów Fryderyka II ( którą zresztą zaraz niechcący utopiłem w Bzurze podczas oczyszczania) zostało zasypane. Na miejscu tych ogromnych wykopów, o których pisałem została położona kostka brukowa i zrobiony ogromny parking. Być może, ale jest to moja spekulacja, zostanie tam wybudowane duże osiedle mieszkalne - "Nad Bzurą".
Ciekawy jestem, czy któryś z szacownych Panów archeo był na miejscu tego młyna ( na mapach od 1793r), i przeprowadził odpowiednie badania w kontekście historycznym.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Bomba ekologiczna w Aleksandrowie Łódzkim? - przez mruczka - 19-09-2019, 10:21
RE: Bomba ekologiczna w Aleksandrowie Łódzkim? - przez Unono - 22-09-2019, 10:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości