Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bomba ekologiczna w Aleksandrowie Łódzkim?
#1
Ponieważ jest to najnowsza historia, postanowiłem ją opisać.
Jesienią wędrując po Aleksandrowskich lasach spotkałem w lesie tubylca. Oczywiście wymiana grzeczności, próba pociągnięcia za język, czy coś interesującego tu się nie znajduje i przeszliśmy do narzekań na temat ludzi, co wałęsają się po lasach i wyrzucają sterty śmieci. I wtedy Ten Pan powiedział: "Panie, to nic. Wie pan , gdzie jest zakład na K.....? Właściciel sprowadza beczki z odpadami z Niemiec. Co on z tym robi?"
Wtedy przypomniałem sobie że widziałem, że obok tego zakładu został wycięty Las, wykopana wielka dziura ( Na 3 może 4 metry ), a później zakopana i teraz tam jest wielki plac. Wróciłem do domu, wszedłem na Google i obejrzałem sobie teren od 2008r. I co się okazało? w 2008 nic się nie dzieje, ale już w 2009 pojawiają się jakieś pojemniki na zakładzie. W 2009 jest ich tak dużo, ze wszytko jest zastawione. Stoją do 2011, później jest wycięty las, samotna koparka, i na zakładzie znikają wszystkie pojemniki. Ziemia jest uklepana i nie ma śladu. Obok płynie Bzura. A może ten plac jest przygotowany pod budowę domów?. Miałem ochotę iść do Urzędu Miasta. Ale ktoś musiał wydać zgodę na wycięcie takiej ilości drzew, ktoś musiał nadzorować taki wykop. Nie wiem co robić. Napisałem do TVN 24, przesłałem zrzuty z Google i .... cisza. A jak się mylę? Może to jest przypadek, zbieżność w czasie? Co można zrobić w tej sytuacji?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Bomba ekologiczna w Aleksandrowie Łódzkim? - przez Unono - 20-02-2015, 21:41
RE: Bomba ekologiczna w Aleksandrowie Łódzkim? - przez mruczka - 19-09-2019, 10:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości