Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zachowa Pan konserwator czujność i baczenie -o zmianie prawa
#31
99% moich wypadów to piesze lub rowerowe spacery - na pola wokół mojego miasta i jeśli złom nieznanych kształtów, jaki trafiam czasem miałby być nawet szczątkami czołgu, a nie da się tego domyśleć, to tachać tego na skup nie zamierzam. Najcenniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek znalazłem to boratynka. Stoją po 5zł/szt na rynku w dni targowe. Łatwo trafić. Wiem dobrze, bo pierwszą sam właśnie - tak pozyskałem :oops:
Uważasz, że to w celach zarobkowych? Ponosi cię trochę fantazja.
Nie wiem właściwie kim jesteś, bo za krótko tu widniejesz, kopidołkiem, czy archeologiem, ale ci archeologowie, z którymi miałem dotąd do czynienia z pewnością wychodzą z tego założenia
Cytat:o zawłaszczaniu sobie państwa przez archeologów.
Nie zakładam a priori, że wszyscy, ale i nie "pitolę", że wszyscy chodzimy w teren tylko dla kasy. Wykrywacz stał się dla mnie wyzwalaczem do świetnego hobby, ale nie jego jedynym źródeł wiedzy.
Dzięki temu wertuję przynajmniej raz w tygodniu sieć w poszukiwaniu kolejnych perełek o Pabianicach, prowadzę o tym swój prywatny blog, zarabiam na tym (sic!) pogłębiając wiedzę o swoich korzeniach, okolicy, zabytkach, lokacjach i wreszcie - o ludziach.
Tyle ode mnie, bo chyba zaczniemy zaraz jakiś OT.


Wiadomości w tym wątku
Re: Zachowa Pan konserwator czujność i baczenie -o zmianie p - przez Xanadu - 23-07-2011, 13:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości